Ajax HomeSiren iekštelpu sirēna

  %
  ЛУЧШАЯ ЦЕНА Скидка
  € 4610
  на доставку -50% 7 ч. и 8 мин.

  Продавец: 220.lv

  Гарантируем лучшую цену
  -50% скидка на доставку со скидочным кодом FREE2394 cвыше 50€ вне Риги действует 23.10. для зарегистрированных пользователей, которые приобретают товары продавца 220.lv, обозначены специальным значком скидочного кода. Один пользователь может использовать код только один раз.
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax HomeSiren iekštelpu sirēna

  • Regulējams sirēnas skaņas līmenis un skanēšanas ilgums.
  • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar viedo centru pat līdz 2000 metriem.
  • Viegli instalējams un pārvaldāms ar viedtālruņa sīkrīku palīdzību.
  • Paredzēts lietošanai telpās. Minimālisma un mūsdienu dizains atbilst jebkuram interjera dizainam.
  • Nomaināmas standarta baterijas, darbojas līdz 5 gadiem. 

  Skaņas signalizācija ir drošības sistēmas neatņemama sastāvdaļa, kas pievērš kaimiņu uzmanību ar spēcīgu skaņu, brīdinājumu un bieži vien – attur noziedzniekus no tālākas rīcības. „Ajax“ produktu ģimenes īpašumā esošā sirēna „Ajax HomeSiren“ noteikti risinās šīs problēmas, savlaicīgi ziņojot par mājas drošības apdraudējumiem. Atkarībā no aizsargājamo telpu lieluma, attāluma no kaimiņiem un citiem faktoriem, varat iestatīt sirēnas skaņas līmeni un ilgumu. Viena no „Ajax“ drošības sistēmas priekšrocībām ir unikālā bezvadu tehnoloģija „Jeweler“, kura ne tikai garantē ļoti uzticamu un ātru savienojumu starp ierīcēm, bet arī nodrošina augstu veiktspēju – iekštelpu sirēnu „Ajax HomeSiren“ var uzstādīt pat līdz 2000 m attālumā no viedās vadības centra „Ajax Hub“.

  Liels attālums nav šķērslis. Pateicoties liela attāluma veiktspējai „Jeweler“ komunikāciju tehnoloģiju iekšējā sirēnu „Ajax HomeSiren“ var uzstādīt pat līdz 2000 metru attālumā no viedās vadības centra. Ierīcēm būs viegli sazināties pat tad, ja tās atrodas dažādos mājas stāvos.

  Viegli uzstādīt un pielāgot savām vajadzībām. Izmantojot speciālus „SmartBracket“ turētājus, viegli piestipriniet iekštelpu sirēnu „Ajax HomeSiren“ pie vertikālas virsmas. Savienojiet ierīci ar „Ajax“ drošības sistēmu, skenējot savu QR kodu uz iepakojuma un veicot dažas darbības „Ajax Security System“ programmā. Sīkrīks arī ļaus iestatīt vēlamo sirēnas skaņas līmeni (81 līdz 105 dB) un skanēšanas ilgumu (3 sekundes līdz 3 minūtes).

  Aizsardzība pret bojājumiem. Sirēnas, kas izstaro spēcīgu skaņas signālu, pievērš uzmanību, tāpēc tās bieži vien kļūst par iebrucēju mērķi. Ražotājs parūpējas par iekštelpu sirēnas „Ajax HomeSiren“ aizsardzību, tāpēc to nav viegli apklusināt. Stiprs korpuss palīdz aizsargāt ierīci no fiziskiem bojājumiem, un, ja kāds cenšas to izjaukt, jums par to nekavējoties tiks paziņots.

  Ilgi kalpojoša baterija. Iekštelpu sirēnai „Ajax HomeSiren“ izmanto standarta nomaināmas CR123A baterijas, kas darbojas līdz 5 gadiem. Kad pienāks laiks nomainīt baterijas, tās varēs viegli atrast katrā lielveikalā.

  * Iekštelpu sirēna „Ajax HomeSiren“ nav pašregulējoša ierīce. Lai to pilnībā izmantotu, tai jābūt savienotai ar „Ajax Hub“ viedo centru. Jums ir nepieciešams arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

  Общая информация o: Ajax HomeSiren iekštelpu sirēna

  ID товара
  6108263
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.097 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  31 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  31 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  31 октября (€ 149)

  Доставим на дом

  31 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  1 ноября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  31 октября (€ 199)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  1 ноября (€ 199)
  Ajax HomeSiren iekštelpu sirēna

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax HomeSiren iekštelpu sirēna

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 4610