Ajax Hub viedais vadības panelis

 • Ajax Hub viedais vadības panelis
 • Ajax Hub viedais vadības panelis
  ЛУЧШАЯ ЦЕНА
  € 14200
  5€ СКИДКА ОТ 100€ 3 ч. и 35 мин.

  Продавец: 220.lv

  Оплата частями 3 x € 4733
  Гарантируем лучшую цену
  5€ СКИДКА ОТ 100€
  Дополнительная 5€ скидка с кодом: SALE3030 на заказы свыше 100€, покупая товары продавца 220.lv, которые обозначены значком конкретной скидки. Акция в силе 20.10. Cкидочный код могут использовать только зарегистрированные пользователи 220.lv 1 раз.
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax Hub viedais vadības panelis

  • Kontrolē dažādu „Ajax“ drošības sistēmu ierīču un sensoru veiktspēju, uztver un apstrādā savus uzņemtos datus un ziņo par riskiem.
  • Unikālā bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti labu komunikāciju ar drošības sistēmu detektoriem un citām ierīcēm.
  • Atbalsta GSM sakarus, kas nodrošina sistēmas nepārtrauktu darbību un tūlītēju paziņošanu par draudiem ar SMS vai zvanu.
  • Jums tiek paziņots par jūsu mājas drošību, izmantojot ziņojumu vai zvanot uz viedtālruni.
  • Ierīce ir aizsargāta pret traucējumiem, kiberuzbrukumiem un fiziskiem bojājumiem. Programmatūra tiek automātiski atjaunināta.
  • Iespēja pieslēgties drošības sistēmai.
  • Var pieslēgt līdz 100 AJAX ierīcēm.
  • Bezmaksas lietotne ierīču un visas drošības sistēmas pārvaldīšanai un uzraudzībai.
  • Viegli uzstādīt un instalēt.

  Ajax Hub viedais vadības panelis nodrošina vienmērīgu un nepārtrauktu visas sistēmas darbību: sazinoties ar visiem sistēmas sensoriem, kontrolējot to darbību, uztverot un apstrādājot uzņemtos datus un, ja nepieciešams, nekavējoties ziņot par iespējamu ielaušanās, ugunsgrēka vai plūdu risku. Paziņojumi tiek nosūtīti gan Jums, gan drošības dienestam, ja jūsu mājas drošības sistēma ir savienota ar uzņēmuma sistēmu. Unikālā bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ garantē ne tikai ļoti drošu, uzticamu un ātru savienojumu starp sistēmas ierīcēm, bet arī novērš daudzas instalācijas problēmas un jucekli ar vadiem. „Jeweler“ ir ļoti liels darbības diapazons atklātā vietā - līdz pat 2000 metriem. Taisnība, dzīvokļa vai biroja sienas to mazliet mazina, bet jūs joprojām variet noteikt dažādus detektorus, nezaudējot savu viedo paneli. Pārvaldot un modificējot viedo vadības paneli „Ajax Hub“, tāpat kā visas citas „Ajax“ ierīces, varēsiet konfigurēt iestatījumus, izmantojot viedtālruņa vai datora ekrāna lietotni „Ajax Security System“. 2011.g. Ukrainas kompānija „Ajax Systems“ ir kļuvusi no maz pazīstama startapa par vadošo bezvadu drošības sistēmu ražotāju tikai dažu gadu laikā. Strauji augošā, inovatīvā uzņēmuma produkcija tiek tirgota 70 pasaules valstīs, un prestižajā „Security & Fire Excellence Awards” apbalvojumā „Ajax Systems“ ieguva gada produkta balvu.

  Nav vadu - nav problēmu. Lai pierādītu to, ka vadu sistēmas ir uzticamāka nekā bezvadu tehnoloģija, „Ajax System“ speciālisti ir izstrādājuši jaunu bezvadu „Jeweler“ tehnoloģiju. Šī unikālā radio viļņu tehnoloģija nodrošina drošu, efektīvu un uzticamu savienojumu starp „Ajax“ ierīcēm. Turklāt vairs nav nepieciešama vadu sistēma, lai jūs varētu ātri un ērti instalēt „Ajax“ ierīces.

  Rūpēsies ne tikai par Jums, bet arī par savu drošību. Viedais panelis „Ajax Hub“ ir izstrādāts, lai nodrošinātu nepārtrauktu drošības sistēmas netraucētu darbību pat kritiskās situācijās. Ierīce atbalsta ne tikai GSM, bet arī vadu internetu. Tas nodrošina ļoti uzticamu vadības paneļa darbību: ja mobilais savienojums pazūd, tas darbosies no vada. Vai otrādi. Viedais panelis „Ajax Hub“ nebaidās no īslaicīgiem elektroapgādes traucējumiem: par to ierīce nekavējoties informēt jūs un sev palīdzēs darboties no rezerves litija-jonu akumulatora, kas nodrošina darbību līdz pat 15 stundām. Tiek ņemtas vērā arī daudzas citas ierīces drošības pazīmes: ir ieviestas pretvīrusu un kibernoziegumu aizsargājošā programma, sistēma novērš signāla traucēšanu, signāls pats par sevi ir šifrēts.

  Pārbaudes, analīzes, ziņojumi. Starp „Ajax Hub“ viedo paneli un detektoru pastāv savstarpējs savienojums. Tas nozīmē, ka vadības panelis var periodiski nosūtīt signālus detektoriem, lai pārbaudītu, vai tie darbojas pareizi. Tikmēr „Ajax Hub“ saņem datus no sistēmas detektora, analizē tos un nekavējoties informē jūs par mājas drošības apdraudējumiem, nosūtot ziņu vai zvanot uz viedtālruni. Viedais panelis „Ajax Hub“ arī atgādinās jums ieslēgt signalizāciju, kad pametat mājās un izslēgt to, kad atgriežaties.

  Viegli lietojama un paplašināma sistēma. Lejupielādējot bezmaksas sīkrīku „Ajax Security System“ savā viedtālrunī, varat kontrolēt ne tikai „Ajax Hub“, bet arī visas citas drošības sistēmas ierīces. Jauno detektoru pievienosiet sistēmai ļoti viegli - skenējot sensoru uz QR koda. Vienam viedajam centram „Ajax Hub“ var pievienot līdz 100 ierīcēm. Jums nav jāuztraucas par sistēmas programmatūras atjaunināšanu - tā notiek automātiski un bez maksas.

  Atbilst stingrām prasībām. Esiet pārliecināti par „Ajax Hub“ viedā vadības paneļa kvalitāti un uzticamību - ierīce atbilst stingri noteiktām Eiropas aizsardzības sistēmas ražotāju EN 50131 prasībām. „Ajax Hub“ ir spējis izturēt daudzus testus, ko veikušas vairākas akreditētas laboratorijas. * „Ajax Hub“ viedais panelis nav pašregulējoša ierīce. Lai to izmantotu jums ir nepieciešama arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

  Общая информация o: Ajax Hub viedais vadības panelis

  ID товара
  6108851
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.32 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  28 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  28 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  28 октября (€ 149)

  Доставим на дом

  28 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  29 октября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  в субботу, 26 октября (€ 199)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  29 октября (€ 199)
  Ajax Hub viedais vadības panelis

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax Hub viedais vadības panelis

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 14200