Ajax MotionProtect kustības detektors

 • Ajax MotionProtect kustības detektors
  0 €
  Акция на доставку ЛУЧШАЯ ЦЕНА
  € 4699

  Продавец: 220.lv

  Гарантируем лучшую цену
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax MotionProtect kustības detektors

  • Kompakts un bezvadu. Uzstādiet tur, kur tas ir nepieciešams, nevis vietā, kur ir vadi.
  • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar sistēmas vadības centrāli līdz pat 1700 metru attālumam.
  • Uztver kustību līdz pat 12 metriem attālumā.
  • Atpazīst cilvēka kustību, bet ignorē mājdzīvnieku vai ar vēju radītas kustības - izvairoties no viltus trauksmes.
  • 3 jutīguma līmeņi.
  • Viegli instalējams un pārvaldāms ar viedtālruņa sīkrīku palīdzību.
  • Ierīce ir aizsargāta pret traucējumiem, kiberuzbrukumiem un fiziskiem bojājumiem.
  • Minimālisma un mūsdienu dizains atbilst jebkuram interjera dizainam.
  • Nomaināma standarta baterija, darbības laiks līdz 7 gadiem.

  Kustību detektori, kā arī logu un durvju atvēršanas detektori, iespējams, ir visbiežāk izmantotās mājas un biroja drošības ierīces. Kustības detektors „Ajax MotionProtect“ lepojas ar modernu tehnoloģiju, to ir īpaši viegli uzstādīt un pārvaldīt, šī ražotāja ierīces ieguva popularitāti visā Eiropā. Viena no „Ajax“ produktu priekšrocībām - ir unikālā bezvadu tehnoloģija „Jeweler“, kura ne tikai garantē ļoti uzticamu un ātru savienojumu starp ierīcēm, bet arī nodrošina augstu veiktspēju – kustības detektoru „Ajax MotionProtect“ var uzstādīt pat līdz 1700 m attālumā no viedās vadības centra „Ajax Hub“. Cita – „SmartDetect“ – tehnoloģija nodrošina, ka detektors atpazīst un informē par cilvēku kustībām. Tāpēc jūs nesaņemsiet neatbilstošus ziņojumus no jūsu drošības sistēmas par jūsu mājdzīvnieka vai vēja kustībām. 

  Jūs variet kontrolēt un mainīt kustības detektora „Ajax MotionProtect“ iestatījumus, izmantojot viedtālruņa vai datora ekrāna lietotni „Ajax Security System“.

  Atzīs iebrucēju no pirmā soļa. Tehnoloģija „SmartDetect“ nodrošina, ka „Ajax MotionProtect“ kustības detektors atklāj cilvēku kustības, tiklīdz tas nonāk ierīces uztveršanas zonā, un nekavējoties pārraida signālu. Un šeit mājdzīvnieki var mierīgi staigāt pa māju - vai arī aizkaru kustība, ko izraisa vējš, netiks uzņemta. Kustības detektors „Ajax MotionProtect“ atpazīst cilvēka kustību jau no 12 m attāluma.

  Liels attālums nav šķērslis. Pateicoties liela attāluma veiktspējai „Jeweler“ komunikāciju tehnoloģija ļauj „Ajax MotionProtect“ kustības detektoru uzstādīt līdz 1700 metru attālumā no „Ajax Hub“ viedpaneļa. Pat ja jūs dzīvojat privātmājā, jūs varat droši uzstādīt „Ajax MotionProtect“ kustības detektoru jebkur mājās - signāls viegli sasniegs vadības paneli.

  Nopietna aizsardzība. Noziedznieki arvien vairāk izmanto tehnoloģijas, lai pārvarētu drošības sistēmas. Tāpēc ražotājs rūpējās par kustības detektora „Ajax MotionProtect“ aizsardzību: lai bloķētu sakaru signālus, kas slāpē sistēmu, šifrējot signālu. Viedais vadības panelis arī periodiski pārbauda detektoru darbību, periodiski nosūtot tiem signālus.

  Viegli instalēt un pārvaldīt. Drošības sistēmas instalēšana, iespējams, nekad vēl nav bijusi tik vienkārša. Ar speciālām „SmartBracket“ turētājiem detektoru var viegli piestiprināt vertikālām virsmām. „Ajax MotionProtect“ kustības detektoru savienojiet ar Ajax drošības sistēmu, skenējot QR kodu uz iepakojuma ar viedtālruņa palīdzību un veicot vairākas darbības „Ajax Security System“ sīkrīkā.

  Atbilst stingrām prasībām. Pārliecinieties par „Ajax MotionProtect“ kustības detektora kvalitāti un uzticamību - ierīce atbilst Eiropas aizsardzības sistēmas ražotājiem noteiktām, stingrām EN 50131 prasībām. Detektors ir spējis izturēt daudzus testus, ko veikušas vairākas akreditētas laboratorijas.

  Ilgi kalpojoša baterija. Kustības detektors „Ajax MotionProtect“ izmanto standarta nomaināmu CR123A bateriju. Ierīce enerģiju izmanto ļoti efektīvi, tāpēc viens akumulators darbojas līdz 7 gadiem.

  * Kustības detektors „Ajax MotionProtect“ nav pašregulējoša ierīce. Lai to pilnībā izmantotu, tai jābūt savienotai ar „Ajax Hub“ viedo centru. Jums ir nepieciešama arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

  Общая информация o: Ajax MotionProtect kustības detektors

  ID товара
  6108257
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.086 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  в среду, 23 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  в среду, 23 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  в среду, 23 октября (€ 000)

  Доставим на дом

  в среду, 23 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  24 октября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  в среду, 23 октября (€ 000)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  24 октября (€ 199)
  Ajax MotionProtect kustības detektors

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax MotionProtect kustības detektors

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 4699