Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna

 • Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna
 • Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna
  ЛУЧШАЯ ЦЕНА Скидка
  € 2499

  Продавец: 220.lv

  Гарантируем лучшую цену
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna

  • Neliela, piemērota ērti izmantot kā atslēgu piekariņu.
  • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar video centrāli līdz pat 1200 metru attālumam.
  • Ar “panikas” pogu - vienas pogas nospiediens un tiks izsaukta drošības dienesta ekipāža.
  • Kodētais sakaru kanāls novērš signāla pārķeršanu un drošības sistēmas atslēgšanu bez Jūsu ziņas.
  • Nomaināma standarta baterija, darbības laiks līdz 3 gadiem.

  Tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ paredzēta ērtai „Ajax“ drošības sistēmas vadībai: aktivizēt to, daļēji aktivizēt vai deaktivizēt. Ceturtā pults pogu ražotājs nosaucis par “panikas” pogu. Uzklikšķinot uz tā, trauksme tiks nosūtīta tieši drošības dienestam, ja protams, jūsu drošības sistēma būs pieslēgta pakalpojumu sistēmai. Tāpat kā visas „Ajax“ drošības sistēmas ierīces, tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ komunikācijai ar viedo centrāli „Ajax Hub“ izmanto „Jeweler“ tehnoloģiju, nodrošinot ļoti attālu, līdz pat 1200 m darbības diapazonu. Piekabināmā tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ ir kā atslēgu piekariņš un ja nepieciešams, Jūs vienmēr atradīsiet to pa rokai - ērts un praktisks.

  Liels attālums nav šķērslis. Ja būsiet atstājis māju pirms dažām minūtēm un Jūs atcerēsities, ka neesat aktivizējis drošības sistēmu, Jums nav jādodas atpakaļ, lai to izdarītu. Pateicoties lielajam darbības attālumam, „Jeweler“ komunikācijas tehnoloģijai, Jūs varat kontrolēt drošības sistēmu neatrodoties mājām vai citā aizsargājamā teritorijā līdz pat 1200 m attālumam.

  Viegli uzstādīt un lietot. Tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ ar „Ajax“ drošības sistēmu ir ļoti viegli savienošana - ar viedierīci noskenējiet uz iepakojuma esošo QR kodu un veiciet dažus soļus „Ajax Security System“ lietotnē. Sistēmas pārvaldībai nav arī nepieciešami īpaši pasākumi: nospiediet, lai to aktivizētu vai deaktivizētu. Tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ atbalsta savstarpēju savienojumu ar „Ajax Hub“, tāpēc katru reizi, nospiežot pogu, tiks saņemts audio apstiprinājums, ka komanda ir pabeigta.

  "Panikas" poga - ārkārtas situācijām.  Viena no četrām tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ pogām ir paredzēta ārkārtas situācijām. Ja rodas draudi jūsu mājas vai ģimenes drošībai, Jūs brīdinājuma signālu nosūtīsiet tieši drošības dienestam, noklikšķinot uz šīs pogas. Jūs varat padarīt to neaktīvu, lai izvairītos no nejaušas noklikšķināšanas uz šīs pogas.

  Droša lietošana. Nav noslēpums, ka noziedznieki arvien vairāk izmanto tehnoloģijas, lai pārvarētu drošības sistēmas. Tāpēc ražotājs rūpējies par tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ aizsardzību: Kodētais un pastāvīgi mainīgais sakaru kanāls novērš signāla uztveršanu un drošības sistēmas atslēgšanu bez Jūsu ziņas.

  Ilgi lietojama baterija Tālvadības pults „Ajax DoorProtect“ izmanto maināmā standarta CR2032 tipa bateriju, kas kalpo līdz pat 3 gadiem. Kad ir pienācis laiks mainīt bateriju, to var viegli atrast jebkurā lielākajā lielveikalā.

  * Tālvadības pults „Ajax SpaceControl“ nav patstāvīgi darbojoša ierīce. Lai pilnībā izmantotu savu potenciālu, tai jābūt saistītai ar viedo centru „Ajax Hub“. Jums ir nepieciešama arī viedā ierīce ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunākām šīm operētājsistēmām.

  Общая информация o: Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna

  ID товара
  6108269
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.013 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  22 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  22 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  22 октября (€ 149)

  Доставим на дом

  22 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  23 октября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  22 октября (€ 199)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  23 октября (€ 199)
  Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax SpaceControl tālvadības pults, melna

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 2499