Ajax Street Siren āra sirēna, balta

ЛУЧШАЯ ЦЕНА Скидка
€ 9699
3€ СКИДКА ОТ 49€ 23 ч. и 33 мин.

Продавец: 220.lv

Оплата частями 3 x € 3233
Гарантируем лучшую цену
3€ СКИДКА ОТ 49€
Дополнительная 3€ скидка с кодом: SALE3034 на заказы свыше 49€, покупая товары продавца 220.lv, которые обозначены значком конкретной скидки. Акция в силе 24.10. Cкидочный код могут использовать только зарегистрированные пользователи 220.lv 1 раз.
Lateko
Ежемесячный платеж
Первый взнос, %
0
Первый взнос, €
Срок кредита, мес.
24
* На заказы от € 100
Обслуживание сервиса для физических лиц:

Описание товара: Ajax Street Siren āra sirēna, balta

 • Bezvadu. Pievienojiet, kur vēlaties, nevis kur ir vadi.
 • Regulējams sirēnas skaņas līmenis un zvana laiks.
 • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar sistēmas vadības paneli līdz pat 1500 metru attālumam.
 • Viegli instalējams un pārvaldāms ar viedtālruņa sīkrīku palīdzību.
 • Izturīga pret vides ietekmi. Darbojas pie gaisa temperatūras no-20 līdz + 60 ° c.
 • Izturīgs korpuss palīdz aizsargāt ierīci no fiziskiem bojājumiem.
 • Nomaināmas standarta baterijas, darbojas līdz 5 gadiem. Var pievienot ārējam strāvas avotam.
 • Minimālisma un mūsdienu dizains atbilst jebkuram stilam.

Runājot par mājas vai biroja aizsardzību, tas nav iedomājams bez skaņas signalizācijas. Kas, ja ne sirēnas skaņa, pievērsīs kaimiņu uzmanību vai pat atturēs noziedzniekus no turpmākās rīcības. “Ajax” ģimenes īpašumā āra sirēna „Ajax StreetSiren“ tiks galā ar šiem uzdevumiem, savlaicīgi un skaļi ziņojot par mājas drošības draudiem. Atkarībā no aizsargājamo telpu lieluma, attāluma no kaimiņiem un citiem faktoriem, varat iestatīt sirēnas skaņas līmeni un ilgumu. Āra sirēna “Ajax StreetSiren” lieliski gatava lietošanai ārpus telpām: tas nebaidās 20 sala grādu aukstumā, vairāk nekā 60 grādu siltuma. Unikālā bezvadu „Jeweler“ tehnoloģija garantē ļoti uzticamu un ātru savienojumu starp ierīcēm un nodrošina augstu darbības diapazonu. Tāpēc “Ajax StreetSiren” āra sirēnu var uzstādīt līdz 1500 m no viedā vadības paneļa “Ajax Hub”. Varat pārvaldīt un mainīt sirēnas iestatījumus, izmantojot „Ajax Security System“ lietotni - tikai savā viedtālrunī vai datora ekrānā.

Darbojas attālumā. Pateicoties liela attāluma darbībai, „Jeweler“ tehnoloģiju āra sirēnu „Ajax StreetSiren“ var uzstādīt pat līdz 1500 metru attālumā no viedās vadības centra. Ierīces bez problēmām sazinās, pat ja tās ir atdalītas ar mājas sienu.

Viegli uzstādīt un pielāgot savām vajadzībām. Izmantojot speciālus „SmartBracket“ turētājus, viegli piestipriniet āra sirēnu „Ajax StreetSiren“ pie vertikālas virsmas. Savienojiet ierīci ar „Ajax“ drošības sistēmu, skenējot savu QR kodu uz iepakojuma un veicot dažas darbības „Ajax Security System“ programmā. Varat arī iestatīt nepieciešamo sirēnas skaņas līmeni sīkrīkā (no 85 līdz 113 dB) un trauksmes ilgumu (3 sekundes līdz 3 minūtēm).

Aizsardzība pret bojājumiem. Sirēnas, kas izstaro spēcīgu skaņas signālu, pievērš uzmanību, tāpēc tās bieži vien kļūst par iebrucēju mērķi. Ražotājs parūpējas par āra sirēnas „Ajax StreetSiren“ aizsardzību, tāpēc to nav viegli apklusināt. Stiprs korpuss palīdz aizsargāt ierīci no fiziskiem bojājumiem, un, ja kāds cenšas to izjaukt, jums par to nekavējoties tiks paziņots.

Atbilst stingrām prasībām. Pārliecinieties par “Ajax StreetSiren” sirēnas kvalitāti un uzticamību - ierīce atbilst stingrām EN 50131 prasībām Eiropas aizsardzības sistēmu ražotājiem. Lieliski spējis izturēt daudzus testus, ko veikušas vairākas akreditētas sertificēšanas laboratorijas.

Ilgi kalpojoša baterija. Āra sirēnai „Ajax StreetSiren“ izmanto standarta nomaināmas CR123A baterijas, kas darbojas līdz 5 gadiem. Kad pienāks laiks nomainīt baterijas, tās varēs viegli atrast katrā iepirkšanas centrā.

* Āra sirēna „Ajax StreetSiren“ nav pašiedarbināma ierīce. Lai to pilnībā izmantotu, tai jābūt savienotai ar „Ajax Hub“ viedo centru. Jums ir nepieciešams arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

Общая информация o: Ajax Street Siren āra sirēna, balta

ID товара
6274499
Категория
Вес товара с упаковкой
0.502 кг
Торговая марка

Общая информация:
 • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
 • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
 • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

в среду, 30 октября (€ 000)

Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

в среду, 30 октября (€ 000)

Заберите в пункте DPD Pickup

в среду, 30 октября (€ 149)

Доставим на дом

в среду, 30 октября (€ 299)

Забери на станции Circle K

в четверг, 31 октября (€ 199)

Заберите в почтомате Omniva

в среду, 30 октября (€ 199)

Забери в почтовом отделении Латвии

в четверг, 31 октября (€ 199)
Ajax Street Siren āra sirēna, balta

Вопросы и ответы о товаре: Ajax Street Siren āra sirēna, balta

Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

Тема
Выберите
Выберите тему
Не хватает: 10
Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
Цена:
€ 9699