Kā atrast dvēseles radinieku

 • Kā atrast dvēseles radinieku
  € 1399
  Минимальная сумма заказа продавца Globuss - € 1399. Если Вы хотите приобрести этот товар, пожалуйста, добавьте больше товаров продавца Globuss.

  Продавец: Globuss

  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100

  БЕСПЛАТНО заберите в Pиге, в пункте выдачи заказов (Ул. Маскавас 257, ТЦ «Акрополе»)

  10 июля (€ 000) Новый

  БЕСПЛАТНО заберите в Pиге, в пункте выдачи заказов (ул. Даугавгривас 114)

  10 июля (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  10 июля (€ 149)

  Заберите в пакомате Latvijas Pasts

  13 июля (€ 199) Новый

  Доставим на дом

  10 июля (€ 299)

  Заберите на станции Circle K

  13 июля (€ 249)

  Заберите в почтомате Omniva

  10 июля (€ 199)

  Заберите в почтовом отделении Латвии

  13 июля (€ 199)

  Внимание! Сроки доставки являются предварительными, так как cроки обновляются в зависимости от фактического времени размещения заказа. Окончательный срок доставки указан в подтверждении заказа.

  Описание товара: Kā atrast dvēseles radinieku

  Aizraujošs ceļš uz tuvību Kā nu kurš – apzināti, pusapzināti vai neapzināti –, ikviens no mums ilgojas pēc dvēseles radinieka. Dažs autors tā sameklēšanai piedāvā tikai un vienīgi horoskopus, cits izstrādājis testus ar āķīgiem jautājumiem raksturu saderības noteikšanai, vēl kāds cits meklējumu priekšplānā izvirza cilvēka ārējos dotumus... Laikā, kad piespiedu distancēšanās vēl skaidrāk nekā jebkad atsegusi cilvēka dabisko nepieciešamību pēc tuvības, apgāds “Lietusdārzs” sagatavojis grāmatu “Kā atrast dvēseles radinieku”. Šīs grāmatas autori Mali Epla un Džo Dans dvēseles radinieka atrašanu skata daudz plašāk un dziļāk. Viņi to saista ar nebeidzamu radošu procesu, kas ik dienu liek ielūkoties sevī. Tam, kurš meklē sev tuvu cilvēku, pašam ir jābūt gatavam par tādu kļūt. Tikai tā ir iespējams nepiedzīvot vilšanos, kas daudzās attiecībās diemžēl nomaina viena vai otra partnera sajūsmu pavisam drīz pēc tuvināšanās, steigšus mudinot pieņemt, ka šis dvēseles radinieks nav īstais.

  Mali Epla un Džo Dans ir attiecību izaugsmes treneri, turklāt mīlas pāris un labākie draugi. Pašu piedzīvotais un pārdzīvotais viņu darbā cieši saausts kopā ar novēroto, izpētīto, izlasīto, teorētiski apgūto. Fakts, ka autori izmanto savu pieredzi, nosaka visu grāmatas noskaņu: no tās lappusēm strāvo prieks, ko rakstītāji gūst, iedvesmojot lasītājus.

  Grāmata sniedz konkrētus padomus, kā ikviens var izmantot visu savu mīlestības potenciālu un panākt harmonisku garīgu un fizisku savienošanos ar partneri. Tas dod iespēju mīlestību, sapratni un kaislību uzturēt dzīvu katru dienu.

  Autori nevairās runāt arī par negatīvajām jūtām – bailēm, satraukumu, greizsirdību, aizvainojumu –, kas bieži vien attiecībām neļauj uzplaukt. Viņi nemudina šīs jūtas uzveikt vai apspiest, bet iesaka, kā tās gudri izmantot, lai attiecības uzlabotu.

  Grāmata sola: tie, kas ieviesīs dzīvē kaut vai dažas tajā minētās idejas, ne tikai atradīs katrs savu dvēseles radinieku, bet arī pratīs viņu nepazaudēt. Partneru interese vienam par otru neapsīks. Tā ar katru dienu kļūs dziļāka un attiecības – stabilākas.

  Dvēseļu saikne nav jāgaida; jūs to varat izveidot katrā sastapšanās reizē, izdarot ikdienas izvēles.
  Mali Epla, Džo Dans

  No angļu valodas tulkojusi Astrīda Vucāne

  Общая информация o: Kā atrast dvēseles radinieku

  ID товара
  7537201
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.5 кг
  Izdevniecība
  Izdošanas valoda
  Grāmatas vāku tips
  Мягкий
  Количество страниц
  203
  Год выпуска
  2020
  Изображения продуктов приведены исключительно в иллюстративных целях и являются примерными. Цвета, надписи, параметры, размеры, функции и/или любые другие характеристики оригинальных продуктов из-за их визуальных характеристик могут отличаться от реальных, поэтому, пожалуйста, ознакомьтесь со спецификациями продукта, приведенными в описании продукта. Если у вас есть какие-либо вопросы, мы всегда ждем вашего звонка по телефону +371 25220220 или по электронной почте palidziba@220.lv.
  Сообщить об ошибке в описании товара
  Kā atrast dvēseles radinieku цена и информация | Самоучители | 220.lv

  Вопросы и ответы о товаре: Kā atrast dvēseles radinieku

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание. Правила найдете нажав здесь.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 1399