ПВХ лодка Promarine IPB300

 • ПВХ лодка Promarine IPB300
 • ПВХ лодка Promarine IPB300
 • ПВХ лодка Promarine IPB300
  ЛУЧШАЯ ЦЕНА
  Выберите:
  PM/IPB300
  € 35600
  6€ СКИДКА ОТ 99€ 23 ч. и 40 мин.

  Продавец: 220.lv

  Оплата частями 3 x € 11867
  Гарантируем лучшую цену
  6€ СКИДКА ОТ 99€
  Дополнительная 6€ скидка с кодом: SALE3035 на заказы свыше 99€, покупая товары продавца 220.lv, которые обозначены значком конкретной скидки. Акция в силе 24.10. Cкидочный код могут использовать только зарегистрированные пользователи 220.lv 1 раз.
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: ПВХ лодка Promarine IPB300

  PVC laiva Promarine IPB300

  Laiva izgatavota no PVC ar grīdas segumu no koka dēļiem. Laiva ir viegla un izturīga. Īpašs gumijas pārklājums pasargā laivu no ārējās ietekmes. Var viegli iemontēt dzinēju.
  Laivu iespējams aprikot ar benzīna motoru vai elektromotoru. Laiva ir paredzēta zvejai un relāksācijai mazās ūdenstilpnēs (ezeri, upes).

  Izmēri: 285x136x38

  Standarta aprīkojums:

  • ​Kājas sūknis: 1 gab;
  • Airi: 2 gab;
  • Bīdams sols no koka: 2 gab;
  • Remonta komplekts: 1 gab;
  • Soma: 1 gab;
  • Degvielas cisternas stiprinājums: 1gab;
  • Koka apakša: 4 gab.

  Dizains un ražošana:

  Pro Marine laivu ražošana sākas ar rūpigi izstrādātu dizainu un galveno mērķi - nodrošināt augstu drošības līmeni un uzticamību! Modernas iekārtas, tehnoloģijas, materiālu izmantošana un gala kvalitātes kontroles sistēma nodrošina efektīvu ražošanu un, kas vēl svarīgāks - kvalitāti un augstu klientu apmierinātību.

  V-veida ķīlis tiek izmantots visās PVC laivām. Tas nodrošina laivas stabilitāti un lielisku manevrēšanas spēju!

  Materiāls:

  Pro Marine PVC piepūšamās laivas ir izgatavotas no 1000-1200 g / mblīva auduma. Materiāls sastāv no vairākiem slāņiem. Ārējais un iekšējais slānis ir no PVC materiāla, kas ir pilnīgi gaisa necaurlaidīgs, izturīgs pret ķīmiskām vielām (benzīna, eļļas), spēcīgas saules, UV starojuma, temperatūras svarstībām no -30° C līdz + 60° C!

  Šuvju un kameru savienojums:

  ProMarine laivas šuves ir pilnībā pārklātas. Iekšējās un ārējās šuves ir pārklatas ar papildus materiālu! Gaisa necaurlaidīgs slānis iekšpusē pasargā laivu no pēkšņas kameras pārsprāgšanas! Lai panāktu maksimālu saķeri, tika izmantota īpaša līme uz poliuretāna bāzes! Poliuretāna līme nodrošina šuvēm elastīgumu, karstuma un sālsūdens pretestību. Kameras iekšējais sadalījums ir izgatavots no elastīga materiāla, un ir paredzēts ne tikai augstai drošībai, bet arī, lai izlīdzinātu spiedienu laivas kamerās!

  Pirms preces izmantošanas aicinām noskaidrot, vai Jūsu iegādātais kuģošanas līdzeklis vai uzkarināmais motors ir jāreģistrē Ceļu satiksmes drošības direkcijā. Aicinām iepazīties ar kuģošanas līdzekļa reģistrācijas noteikumiem. Ja jums ir jautājumi, vai Jūsu izvēlētā prece ir jāreģistrē, lūdzam vērsties Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

  Общая информация o: ПВХ лодка Promarine IPB300

  ПВХ лодка Promarine IPB300
  ID товара
  139076
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  32 кг
  Торговая марка

  Технические параметры

  Вес
  23
  Размер упаковки
  86x55x34cm
  Максимальная мощность лодочного мотора
  2.5 HP
  Тип
  Дно
  Koka dēļu

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  в четверг, 31 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  в четверг, 31 октября (€ 000)

  Доставим на дом

  в четверг, 31 октября (€ 999)
  ПВХ лодка Promarine IPB300

  Вопросы и ответы о товаре: ПВХ лодка Promarine IPB300

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 35600