Gredzeni

(312)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Gredzeni internetā

Gredzeni – juvelierizstrādājumi, kas liecina par mūsu noteiktajām saistībām, vai arī vienkārši kļūst par skaistu stila akcentu. Atšķiras ne tikai gredzenu izmēri – tie mēdz būt visdažādāko formu un krāsu, rotāti ar skaistiem akmentiņiem vai interesantām formām, un katra daiļā dzimuma pārstāve bez grūtībām var atrast sev vispiemērotāko variantu. Un tomēr, noteikt īsto būs daudz vieglāk, ja izmantosiet noteiktas rekomendācijas – tad juvelieru gredzeni vēl vairāk būs piemēroti Jūsu stilam.

Gredzens saskaņā ar pirksta formu

Loģiski, ka izvēloties gredzenu, nākas ņemt vērā savus pirkstus – tad vienkāršāk izdosies atklāt roku skaistumu. Gariem pirkstiem būs piemēroti daudz platāki gredzeni un masīvāki gredzeni, ar akmeņiem – ja Jums patīk drosmīgāks stils, varat droši eksperimentē ar dažādiem variantiem. Sievietēm ar tieviem pirkstiem gredzenam arī ir jābūt plānam – tie vizuāli padara pirkstus nedaudz resnākus. Šāds variants būs piemērots arī tiem, kam ir īsi pirksti, un vēl labāk, ja tos rotās akmentiņi – pirksti tad izskatīsies garāk. Resniem pirkstiem vairāk piemēroti būs platāki gredzeni, asimetriskas vai stūrainas formas, kas vizuāli sašaurina pirkstus.

Gredzeni atbilstoši vecumam

Bieži tiek rekomendēts izvēlēties šos aksesuārus arī saskaņā ar vecumu – gredzeniem meitenēm ir jābūt daudz šaurākiem un rotaļīgākiem, bet brieduma vecuma sievietēm  ir jāizvēlas daudz masīvāki, daudz greznāki varianti. Taču, ja Jūs esat atraduši Jums iepatikušos gredzenu, kas neatbilst šiem standartiem, nevajadzētu no tā atteikties – noteikumi ir radīti tam, lai tos pārkāptu, tādēļ izvēloties aksesuārus, droši var eksperimentēt un nesāt tieši to, kas Jums visvairāk patīk.

Saderināšanās gredzeni

Saderināšanās gredzens meitenei – sarežģīts un ļoti atbildīgs uzdevums, ar ko nākas sastapties ļoti daudziem vīriešiem. Kaut arī pats fakts uz meitenēm atstāj lielu iespaidu, nevis gredzens, pēc tam, kad norims emocijas, mēs pievēršam uzmanību arī šim aksesuāram – jo tuvākajā laikā tas kļūs par stila sastāvdaļu. Tādēļ izvēloties jāņem vērā nākamās līgavas gaume, - ja tā mīl izcelties no pūļa, tad tai vajadzētu iepatikties daudz šaurāki gredzeni ar akmentiņiem. Saderināšanās gredzeni bieži vien ir rotāti ar akmeņiem, taču tas nav obligāti – ja Jūs zināt, ka Jūsu draudzeni iepriecinās oriģināli risinājumi, tad izvēlieties no daudz savdabīgākiem variantiem.

Gredzenu plašais sortiments ir atrodams interneta veikalā 220.lv, tādēļ aicinām iepazīties ar šiem aksesuāriem. Šeit gredzena cena atbilst tā kvalitātei, savukārt ērtais iegādes veids ļauj parūpēties par rotaslietām neizejot no mājokļa – internetā nopērkamus gredzenus var pasūtīt dažu minūšu laikā, un pavisam drīz mēs Jums piegādāsim izvēlētās preces tieši līdz Jūsu namdurvīm.