Kaklarotas

(595)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kaklarotas internetā

Izvēloties piemērotas rotas, mēs varam atdzīvināt savu imidžu, kā arī piešķirt tam pilnīgi citu būtību. Šādos gadījumos mēs bieži izvēlamies sieviešu kaklarotas, kas atšķiras ar plašu sortimentu un piesaista – dažādās formas, izmēri un krāsas ļauj sakombinēt tās ar dažādu apģērbu un vienmēr būt apburošām, taču izvēloties vajadzētu ņemt vērā ne tikai savu garderobi, bet arī konkrētas ārienes detaļas.

Kaklarotas saskaņā ar sesijas formu

Mūsu sejas forma diktē arī kaklarotu izvēli – ja tā ir apaļa vai kvadrātveida, tad Jums būs piemērota gara izmēra kaklarota ķēdītē, savukārt trīsstūra formas sejas kontūras mīkstinās daudz īsākas oriģinālās rotaslietas. Visvieglāk piemērotu aksesuāru ir izvēlēties tiem, kam seja ir ovālas formas – viņiem būs piemērotas gan mazas, gan arī lielas kaklarotas.

Kāds ir Jūsu kakls?

Īsam kaklam būs piemērotas vienkāršākas, garas kaklarotas ar ziediem vai citi skatu piesaistoši kuloni, savukārt ja kakls ir garš, tad būs piemērotas masīvas rotaslietas no pērlītēm, vai arī vairāku kārtu aksesuāri – tie palīdzēs vizuāli saīsināt kaklu. Tādos gadījumos, ja kakls ir liels, var droši izvēlēties daudz lielākus aksesuārus – uzmanību piesaistīs melnas krāsas kaklarotas no akmeņiem, vai arī citi tamlīdzīgi masīvi varianti. Sievietēm ar ideālu kakla formu – visplašākā izvēles iespēja: eleganti izskatīsies kaklarotas ar akmeņiem, savukārt tiem, kas tiecas būt unikāli, iepatiksies misiņas rotaslietas. Variantus Jūs atradīsiet daudz vairāk, tādēļ nebaidieties improvizēt.

Atšķirīgi kuloni kaklam – jauns izskats

Ja Jūsu rīcībā esošās kaklarotas pie kleitas vai kāda cita apģērba nedaudz ir apnikušas, tad Jūs varat tām piešķirt pilnīgi citu izskatu, izvēloties jaunu kulonu. Šāda veida aksesuāri uzreiz var apburt ar savu skaistumu, savukārt dažiem no tiem ir, iespējams, papildu veikt gravējumu – frāzes vai zīmīgi datumi – šāda veida kaklarota ne tikai būs apburoša, bet arī unikāla, tādēļ Jūs vienmēr izskatīsieties īpaša.

Varbūt Jūs interesē kaklarotas līgavai kāzu sakarā, vai meitenēm, vai arī Jūs meklējat, kur ir nopērkamas kvalitatīvas un stilīgas kaklarotas par zemām cenām? Tad esat laipni lūgti interneta veikalā 220.lv, kur visas kaklarotas ir iespējams iegādāties par ļoti labām cenām – šeit Jūs vienmēr gaidīs plaša aksesuāru izvēle. Visas kaklarotas ar interneta starpniecību varat pasūtīt dažu minūšu lakā, tādēļ Jūs ātri varēsiet Jums iepatikušos aksesuārus – izvēlieties piemērotos, un mēs parūpēsimies par to, lai tas visātrākajā laikā tiktu nogādāts līdz Jūsu namdurvīm.