Kleitas

(309)

Kleitas - vārds, kas liek aizrauties elpai. Tik krāšņas, tik košas, tik sievišķīgas. Fantastiskas. Neatkarīgi vai tā nepieciešama kādai ikdienas dienai, ballītei, izlaidumam vai svinībām, tā ir svarīga visas dienas sastāvdaļa. Tā ir kā savs rituāls.  Kleitas sievietēm nav tikai vienkārši apģērbs. Tā ir īpaša māksla, kurai ir jāspēj uzrunāt un iedvesmot sievieti, un ne tikai. Pareizi izvēlēta kleitas krāsa, izmērs, fasons var padarīt sievieti par karalieni un dievieti, kas nevienai nestāv līdzās. Ne velti vīrieši atskatīsies. Par to varat būt pārliecināta. Jūs būsiet neatkārtojama, perfekta, lieliska, īpaša. Pašlaik apģērba piedāvājums ir milzīgs un iespējas vēl lielākas. Pasūtiet kleitas internetā, kas būs vēl acis piesaistošākas nekā tās, kuras varat redzēt skatlogos. Izvēlieties sev atbilstošo kleitas izmēru un atrodiet to, pēc kā sirds jau tik ilgi ir ilgojusies. Izbaudiet un jūtieties laimīga! Ieprieciniet sevi un esiet ne tikai šī vakara karaliene, bet gan esiet tāda vienmēr.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Sieviešu kleitas

Ikvienas meitenes skapī var atrast vismaz vienu kleitu. Ne vienmēr tās izvēle ir viegls uzdevums. It īpaši, ja nezini kāds modelis vislabāk piestāvētu konkrētai situācijai. Ļoti daudzos pasākumos bieži vien ir nepieciešams ievērot etiķeti, it īpaši, ja tie ir dažādi svinīgi pasākumi. Ikvienas meitenes vai sievietes interesēs ir izvēlēties labāko modeli, lai varētu izcelties pūlī un arī pašai būtu prieks par savu izvēli.

Protams, pats svarīgākais ir saprast to, kādam mērķim tā ir paredzēta. 220.lv piedāvājuma klāstā ir iespējams atrast ne tikai skaistas kleitas, bet atrast dažāda veida modeļus, kas paredzēti īpašiem apstākļiem. Ir pieejamas gan biroja, gan universālās, gan ikdienas, kā arī vakarkleitas jeb balles kleitas. Kvalitatīvas un stilīgas kleitas internetveikalā ir pieejamas par ļoti labu cenu.

  • Kleitas svinībām un izlaiduma kleitas - Jūsu izvēlei ir pieejamas elegantas kleitas, kas izcels Jūsu individualitāti un šarmu. Svētku kleitas izvēlas īpašajiem mirkļiem, tādiem kā dzimšanas dienas, izlaidumi, kāzas, balles un citi svinīgi pasākumi. Kleitas svētkiem atšķiras no ierastajiem ikdienas modeļiem ar neparastu dizainu, garumu, ekstravagantiem materiāliem un aksesuāriem. Īpaši iemērotas pasākumiem būs mežģīņu kleitas. To izvēle ir viens no grūtākajiem uzdevumiem teju ikvienai sievietei, jo gribas taču būt visskaistākajai. Ja meklējat modeli vakara pasākumiem, tad vari ļaut brīvu vaļu savai fantāzijai, jo šeit ierobežojumu nav. 
  • Vasaras kleitas - sortimentā atradīsiet plānus un gaisīgus modeļus karstajām vasaras dienām. Ir pieejami spilgtu krāsu modeļi - vienkrāsaini un ar dažādiem rakstiem. Lina kleitas ir ideāli piemērotas karstam laikam, Jūs jutīsieties tajā ļoti ērti.
  • Kleitas ikdienai - Noteikti izvēlies tādu modeli, kas ir diezgan vienkāršs. Tam nevajadzētu būt apklātam ar dažādiem spīdumiem un akmentiņiem. Ikdienā ikviena sieviete vēlas justies brīvi, tāpēc vislabāk derēs pavisam vienkāršas kleitas, kuras ikdienā noteikti izskatīsies lieliski uz ikvienas sievietes auguma.Tās var uzvilkt gan pastaigas laikā, gan arī uz darbu. Mūsu plašā izvēle ļaus Jums izvēlēties vispiemērotāko modeli.
  • Biroja kleitas - noteikti vajadzētu pieturēties pie klasiskām vērtībām.
  • Ziemas periodam - aukstajā laikā meitenēm ļoti piestāv trikotāžas kleitas, kuras ir iespējams arī pieskaņot pie savas matu, acu, kā arī ādas krāsas.

Pirmkārt, noteikti nevajadzētu pārspīlēt ar krāsām. Vislabāk iegādāties modeli neitrālos toņos. Otrkārt, ir arī ļoti svarīgi izvēlēties preci, kas ir atbilstoša Tava auguma proporcijām. Tai būtu jāpieguļ Tavam augumam, lai izskatītos lieliski. Mūsi interneta veikalā piedāvājumā ir pieejamas arī liela izmēra kleitas.

Tās mēdz iedalīt pēc to garuma. Ir pieejamas mini, midi, kā arī maksi kleitas. Ja esi neliela auguma sieviete, tad vislabāk būtu atturēties no maksi garuma, jo labāk izvēlēties mini kleitas, tādā veidā izceļot savu figūru.

Protams, jāsaprot arī tas, ka īsas kleitas visbiežāk izvēlas nēsāt gados jaunas meitenes, jo tieši viņām tās piestāv vislabāk. Veicot izvēli, ir svarīgi ievērot ne tikai garumu, bet arī to no kāda auduma tā ir veidota. Piemēram, vasaras sezonā vislabāk piestāvēs modeļi no viegliem audumiem. Savukārt iestājoties ziemai, noteikti lieliski izskatīsies izstrādājumi no siltākiem audumiem.

Izvēloties piemērotāko modeli, noteikti ņem vērā arī to kādi ornamenti tajā ir iekļauti. Attiecīgi, ja redzi izstrādājumu, kuru rotā horizontāli ornamenti, jāņem vērā, ka tās izvēle var nebeigties labi, jo šādi varianti mūsu augumu visbiežāk padara daudz apjomīgāku. Apaļīgākām meitenēm nav ieteicams izvēlēties šāda veida modeli. Protams, noteikti pievērs uzmanību tam, lai tā piestāvētu gan acu, gan arī matu krāsai, kā arī, lai tā piestāvētu izvēlētajiem aksesuāriem. Piemēram, ja iegādājies apģērbu, tad noteikti ņem vērā arī to, ka to vajadzētu saskaņot gan ar kurpēm, gan arī ar rokas somiņu, tikai tādā veidā ir iespējams izveidot ideālu koptēlu. Apskati kleitas internetā un atrodi īsto vienīgo, kas spēs iepriecināt sirdi.