Noderīgi padomi

Nezināt, ko uzdāvināt cilvēkam, kam viss jau ir? Tā nemēdz būt!

04 01 2017

Vai Jums ir nācies saskarties ar tādu situāciju, kad izvēloties dāvanu Jums tuvam cilvēkam, Jūs saprotat, ka viņam jau viss ir? Taču ir liela vēlme viņu pārsteigt un iepriecināt. Jā, un nemaz arī negribētos, lai dāvana, laikam ritot, apaugtu ar putekļiem, mētājoties kaut kur kaktā vai bēniņos.

220.lv eksperti apgalvo, ka nav tādu cilvēku, kurus nevarētu pārsteigt vai iepriecināt. Vislabākā dāvana viņiem ir tā, kas atgādina par kopīgi pavadīto laiku, vai arī gluži otrādi, tāda, kas ļautu pavadīt laiku kopā ar viņiem vēl vairāk. „Neskatoties uz to, ka man ļoti patīk izvēlēties dāvanas saviem tuvajiem cilvēkiem, reizēm nākas saskarties ar tādām grūtībām, kad šķiet, ka cilvēkam, kuram es grasos iegādāties dāvanu, jau viss ir. Šādā gadījumā, es atsaucu atmiņā mūsu kopējos piedzīvojumus, un vienlaikus cenšos piemeklēt, ne tikai praktisku, bet arī sentimentālu dāvanu,” – savā pieredzē dalās 220.lv mārketinga vadītāja Kristīne Kalēja.

Atgādiniet par ceļojumiem citādā veidā
Ja Jūs esat kopīgi daudz ceļojuši, taču par to liecina tikai fotoattēli, kas vēl joprojām tiek uzglabāti kaut kur zibatmiņā. Par kopīgi pārdzīvotiem mirkļiem iespējams atgādināt daudz oriģinālākā veidā – uzdāvinot 3D puzli.

Iespējams, ka Jūs ar draugu paviesojāties Eifeļa tornī, apmeklējāt Parīzes Dievmātes katedrāli, nofotografējāties Pizas torņa un Bekingemas pils fonā. Varbūt draugs kaislīgi vēlas savām acīm skatīt Tadžmahalu, Lielo Benu, Brīvības statuju vai arī Bruklinas tiltu? Uzdāvinot draugam šo 3D puzli, Jūs ne tikai atgādināsiet par vietām, kur esat bijuši vai arī vēlaties pabūt, - pateicoties Jums viņam radīsies aizraujoša nodarbe, kā rezultātā radīsies iespēja izgreznot interjeru.


Tāpat arī Jūs varat uzdāvināt ceļotāja karti, kurā ir iespējams atzīmēt visas tās vietas, kurās Jūs jau esat pabijuši. Kopīgi nokasiet to valstu kontūras, kurās esat viesojušies, ja izrādīsies, ka tādu valstu nemaz nav tik daudz – nekavējoties ķerieties pie jaunu ceļojumu plānošanas.


Uzdāviniet tikšanās iespēju
Vai atcerieties, ka kādreiz draugu pulkā pavadītais laiks aizņēma Jūsu brīvā laika lielāko daļu? Brīnišķīga ideja būs uzdāvināt draugam oriģinālu un praktisku dāvanu, ar kā palīdzību draugiem būs nodrošināta iespēja savākties kopā. Kokteiļu komplekts, ar kā palīdzību Jūs kopīgi varēsiet pagatavot svaigus kokteiļus. Šāda dāvana Jūsu draugam ļaus kļūt par īstu kokteiļu gatavošanas meistaru, un iepriecināt tuviniekus ar saviem šedevriem katrā kopīgā ballītē.

Šādu dāvanu var papildināt ar akmeņiem dzēriena atdzesēšanai. Šis jaunieviesums ļaus izbaudīt patieso kokteiļa garšu, un pat pārveidos tā izskatu. Tostarp iespējams šādu ballīti papildināt vēl ar vienu dāvanu – galda spēli, piemēram, Tactic „Dzīves pazinējs”. Šīs jautrās nodarbes laikā būs iespējams ne tikai dalīties ar raizēm, bet arī būs iespējams atrisināt visas sīkās problēmas, ko Jūs iespējams tikāt uzskatījuši par milzīgām.

Kad Jūs īsti nezināt, ko uzdāvināt draugam, kurš savu vajadzību un vēlmju apmierināšanai jau pats ir iegādājies visu iespējamo, atcerieties, ka vislabākā dāvana būs tā, kas Jūs satuvinās vēl vairāk. Tādēļ, nebaidieties izvēlēties dāvanu, ar kā palīdzību būs iespējams pavadīt Jūsu brīvo laiku kopā. Kas gan var būt labāks par vakaru, kurš ir pavadīts draugu kompānijā?

Visas pieminētās dāvanu idejas, kā arī daudzas citas dāvanas varēsiet atrast 220.lv interneta veikalā.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?