Noderīgi padomi

Grima idejas Jaunā 2020.gada ballītei

5/5
19 11 2019

Visbiežāk, pirms vēl Ziemassvētku burzma ir beigusies, sākam jau domāt par gaidāmo Vecgada vakara ballīti - ja Ziemassvētki būtu mazliet pieticīgāki, mēs šos svētkus varētu daudz vairāk paspilgtināt. Tiem, kas sapņo to izdarīt, ir svarīgi zināt, kāds Jaungada grims būs modē 2020. gada svinību laikā: iespējams, ka šīs tendences iedvesmos jaunām idejām!

Mūžīgā sarkano lūpu klasika

Šī ir pilnīgi klasiska Jaungada kosmētikas sastāvdaļa, kas ir ideāli piemērota tiem, kas meklē laika pārbaudītus risinājumus - viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas spilgtāko, noturīgāko lūpu krāsu un jāsaglabā to mirdzošu visa vakara garumā.

sarkana lupu krasagrims jaunajam gadam ar sarkanam lupamjaungada makeup sarkanas lupas

Tā ir ārkārtīgi sievišķīga un eleganta izvēle, kuru vienkārši nav iespējams aizmirst. Koši sarkana lūpu krāsa būs piemērota gan ļoti tumšām, gan zeltīti krāsotām acīm - atkarīgs no jums, cik spilgti vēlaties spīdēt.

Burvīgas spīdīgas acis

Var teikt, ka tas ir gandrīz populārākais grims Jaunajam gadam, kas gadu no gada nezaudē savas pozīcijas. Atkarībā no jūsu svētku apģērba varat izvēlēties starp zelta, sudraba, rozā vai jebkuras citas krāsas acu ēnām - pats galvenais, lai tās būtu pēc iespējas spīdīgākas.

spidosas acis grimsjauns spidums acu grimamspidigs grims acim

Ja jums patīk drosmīgāki risinājumi, mēģiniet sajaukt vairākus dažādus toņus. Acu ēnas bieži tiek izvēlētas, lai izceltu koptēlu, un, ja vēlaties vēl vairāk, pievienojiet garas skropstas!

Populārs dūmakains grims

Šis ir vēl viens samērā drošs svētku grims, ko var izmantot ne tikai Jaunajam gadam, bet jebkuram citam gadījumam.

dumakains grims acimdumakains grims acim uz jauno gadugrims uz jauno gadu manekens

Tomēr, ja šajā ballītē vēlaties izskatīties izsmalcināti, varat nedaudz uzlabot noteikumus - piešķiriet mirdzumu. Jūs izveidosiet atšķirīgu tēlu ar uzmanību piesaistošām detaļām. Zelta krāsa tam būs īpaši piemērota, taču jūtieties brīvi izmēģināt arī citas iespējas.

Ārkārtīgi izcils mirdzums

Gatavojoties Jaunā gada svinībām, tiek ieteikts aizmirst par ierastajiem sejas konturēšanas noteikumiem un plaši izmantot gan bronzētāju, gan sārtumu, tādējādi būtiski mainot tā izskatu.

bronzas grims uz jauno gadubronzatora spidums uz jauno gadubronzatora izmantosana jauninajiem

Turklāt, lai izveidotu īpaši asu, atšķirīgu izskatu, kas labi iederēsies daudzos Jaunā gada pasākumos, jūs varat izmantot vara krāsas acu ēnas un “nude” toņu lūpu krāsas vai spīdumus.

Košu krāsu acu kontūras

Lai iegūtu rotaļīgākas idejas, parastā melnā acu zīmuļa vietā mēs iesakām izmantot daudz košākas nokrāsas.

spilgtas acis uz jauno gaduspilgst grims jaunajam gadamjauna gada svetki spilgts grims

Tas var būt gan populārākais pagājušā gada zilais tonis, gan jebkurš cits ēnojums, kas piemērots jūsu svētku apģērbam - ja jūs apvienosiet šo tēlu ar līdzīgas krāsas acu ēnām, jūs vēl vairāk uzlabosiet izveidoto attēlu. Centieties nenogurst!

Brīvība spīdumiem

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, gandrīz visas šīs grima idejas ir balstītas ne tikai uz spilgtām krāsām, bet arī uz mirdzēšanu - krāsojoties par to vajadzētu atcerēties.

spidumi grimam uz jauno gaduspidumu izmantosana grimamspidumi uz acim un kermena atzimejot jauno gadu

Atkarībā no tā, cik ļoti vēlaties eksperimentēt, ar tiem varat rotāt seju, kaklu, matus vai pat visu ķermeni. Tam visam varat pievienot spīdīgu manikīru - nav jāuzsver, ka ar šādu grimu jūs ballītes laikā patiešām spīdēsiet.

Spilgts, spīdīgs un apburošs - tieši tā vajadzētu izskatīties jūsu grimam, sagaidot jauno 2020. gadu. Izmantojot šīs idejas, jums būs viegli izveidot atšķirīgu izskatu: viss, kas jums nepieciešams, ir kvalitatīvs grims un drosme veikt pamanāmākus un košākus eksperimentus.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?