Noderīgi padomi

Izzinošas zinātniskās galda spēles bērniem

11 12 2019

Galda spēļu spēlēšana vienmēr ir aizraujoša nodarbe, tā ir lieliska izklaide kopā ar ģimenes locekļiem vai draugiem, un tās ērti var spēlēt gan mājās, gan kādā ballītē. Mūsdienās tiek piedāvāts ļoti plašs galda spēļu klāsts, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko. Vairākas galda spēles ir ļoti noderīgas tieši bērniem, jo tās attīsta dažādas iemaņas un prāta spējas. Ja arī Jums ir bērni, tad kāda jauna galda spēle viņiem noteikti noderēs. Raksta turpinājumā izvērtējam vairākas zinātniskās galda spēles, kas iepriecinās gan Jūs, gan Jūsu atvases. 

Kinētiskās smiltis

Kinētiskās smiltis ir zinātniski attīstoša spēle, kas paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma. Ar kinētiskajam smiltīm var veidot dažādas firgūras un formas. Varētu pat teikt, ka tās ir lielisks aizstājējs parastajām smiltīm, ar kurām bērni ir pieraduši spēlēties vasaras laikā. Ar tām var spēlēties arī iekštelpās, jo nav jābaidās, ka tās izbirs pa grīdu, radot netīrību. Kinētiskās smiltis nav sausas, taču tās nelips pie rokām, un tās kalpos arī kā lielisks plastilīna aizstājējs.

Radošais komplekts Smiki Volcano Activity Kit

Šis radošais komplekts raisīs interesi jebkuram bērnam, jo tas ļauj paša spēkiem izveidot vulkāna izvirdumu. Komplektā ir iekļautas visas nepieciešamās sastāvdaļas, lai izveidotu vulkānu, kā arī tā izvirdumu. Spēle būs piemērots bērniem, kas sasnieguši vismaz 6 gadu vecumu.

1 Radošais komplekts Smiki Volcano Activity Kit, 5696790 cena un informācija | Radošais komplekts Smiki Volcano Activity Kit, 5696790 | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 564 4.5/5 2d. 16st. Izņemiet rīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Plastilīna komplekts Play Doh Doctor Drill ‘n Fill

Spēlējot šo spēli, Jūsu bērns varēs iejusties zobārsta ādā (piemērota bērniem no 3 gadu vecuma). Tajā ir iekļauti visi nepieciešamie instrumenti, lai bērns varētu simulēt zobu labošanu saviem pacientiem. Spēle ir ārkārtīgi interesanta, un tā dod nelielas priekšzināšanas par zobārsta darbu un ikdienu. 

1 Pld Pracowita Pila Buzz A7394 Pud2 cena un informācija | Pld Pracowita Pila Buzz A7394 Pud2 | 220.lv
€ 5799 5/5 5d. 16st.
Uz grozu

Bumbiņu trase Quercetti Roller Coaster

Šajā spēlē bērni var ļaut vaļu savai iztēlei un paši saviem spēkiem būvēt amerikāņu kalniņus. Kad amerikāņu kalniņi ir uzbuv

1 Spēle bumbiņu trase Quercetti Roller Coaster cena un informācija | Spēle bumbiņu trase Quercetti Roller Coaster | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3049 2d. 16st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

National Geograpfic Crystal Grow Purple

Spēle ļauj bērnam kļūt par zinātnieku. Izmantojot spēles komplektā iekļautās sastāvdaļas, ir jāizaudzē skaisti kristāli. Tā palīdz attīstīt loģisko domāšanu, kā arī raisa interesi par ķīmijas zinātni. Spēle patiks gan bērniem, kas sasnieguši vismaz 8 gadu vecumu, gan pašiem pieaugušajiem. 

3 € ATLAIDE NO 30 €

National Geographic Bug Dig

Šīs galda spēles laikā ar speciāliem instrumentiem ir jāizrok un jāizpēta trīs dažādi kukaiņi – dzeloņzirneklis, skarabejs un skorpions, bērns varēs justies kā īsts arheologs. Šajā spēlē klāt ir pievienota informācija par katru kukaini, līdz ar to katrs dalībnieks varēs iegūt jaunu informāciju un iemācīties par konkrēto radību. Spēles ieteicamais vecums - no 8 gadiem. 

Magic 100

Kurš bērns gan nav vēlējies kādreiz kļūt par burvju mākslinieku? Spēlējot šo spēli, tas ir iespējams. Spēles komplektā ir iekļauti dažādi piederumi, ar kuru palīdzību var izveidot vairāk nekā 100 dažādus trikus. Ieteicamais vecums ir 10 gadi.

1 Spēle Magic 100 LT/LV/EST cena un informācija | Spēle Magic 100 LT/LV/EST | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 3449 3.5/5 2d. 17st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Science 4 you

Šī spēle ļaus iepazīt ķīmijas zinātni, veidojot dažādus eksperimentus. Spēles komplektā ietilpst visi nepieciešamie instrumenti, lai varētu veikt vairāk nekā 25 interesantus eksperimentus. Spēle piemērota bērniem, kuri sasnieguši vismaz 8 gadu vecumu.

2 Radošais komplekts Science 4 you smaržu laboratorija cena un informācija | Radošais komplekts Science 4 you smaržu laboratorija | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 2549 2d. 16st.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 30 €

Mikroskops

Spēles komplektā ietilpst mikroskops un citas nepieciešamās lietas, lai bērns varētu iejusties laboratorijas pētnieka ādā un izpētīt visu, kas viņam interesē. Spēle ieteicama no 8 gadu vecuma.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?