Noderīgi padomi

Stila padomi: kā ģērbties korpulentiem cilvēkiem?

1/5
14 07 2021

Iespējams, ka viens no lielākajiem un būtiskākajiem modes sasniegumiem ir tas, ka gan modeles, gan mode tiek pasniegti ne tikai sievietēm un meitenēm ar ļoti slaidu augumu, bet arī ar apaļākām formām. Agrāk uz skatēm un reklāmās parādījās tikai slaidas sievietes, savukārt mūsdienās ir ļoti daudz plus izmēra modeles, ražotāji piedāvā skaistas un stilīgas drēbes, apakšveļu, un sievietes un jaunas meitenes var saģērbties un izskatīties super stilīgi, valkājot lielāka izmēra drēbes.

Ko vilkt mugurā korpulentām sievietēm

Patiesībā, ja jums ir jautājums par to, kā ģērbties korpulentām sievietēm, atbilde ir ļoti vienkārša – tāpat kā slaidām – skaisti, stilīgi, ērti. Un labā ziņa ir tā, ka plus izmēra apģērba izvēle ir ļoti plaša, un pēdējos gados modes virsotnēs dominē viena izmēra (angļu val. one size) apģērbs vai liela izmēra (angļu val. oversized) apģērbs. Tāpēc pēdējos gados gan slaidas, gan korpulentas sievietes ir ģērbjas ļoti līdzīgi.

Izceliet skaistākās sava ķermeņa daļas

Kļūda domāt, ka ar mazāka izmēra drēbēm jūs izskatīsieties slaidāka. Un otrādi - tāpēc, ka pārāk šauri apģērbi izskatīsies par mazu un tie izcels apaļīgumu un pievērsīs uzmanību problemātiskākajām vietām. Tāpēc, izvēloties apģērbu, ir svarīgi valkāt tādus, kas uzsvērs un atklās jūsu stiprās puses un vietas, kuras jums sevī visvairāk patīk. Vai jums ir slaidas un skaistas kājas? Lieliski, tad uzvelciet legingus vai svārkus. Vai vēlaties izcelt krūtis? Izvēlieties drēbes ar dziļāku V veida izgriezumu, valkājiet kaklarotas. Vietas, kuras jūs uzsverat un akcentējat, pievērsīs uzmanību, un tās, kuras vēlaties paslēpt un maskēt, paliks nepamanītas.

korpulenta sieviete ar v izgriezuma bluzi

Arī korpulentas sievietes bieži mēģina maskēt vidukļa zonu. Tā tam nevajadzētu būt visos gadījumos. Apģērbi, kas maskē un slēpj vidukli, jūs vizuāli vēl vairāk palielinās, jūs izskatīsieties zemāk. Tāpēc izvēlieties vilkt mugurā kleitas, blūzes vai virsdrēbes – mēteļus, jakas.

korpulenta sieviete skaista kleita

1 Ziemas jaka BLISE cena un informācija | Ziemas jaka BLISE | 220.lv
€ 5995
Uz grozu

Tomēr, pērkot liela izmēra apģērbu, izvairieties no bezformīga apģērba, kas uz jums karājas kā maiss. Gan biksēm, gan blūzēm vajadzētu maskēt problemātiskās vietas, taču izcelt tās, ar kurām lepojaties un kuras vēlaties uzsvērt. Tāpēc nebaidieties no drēbēm, kas ir pieguļošas vidukļa zonā, izvēlieties stilīgus apģērbus, ar kuriem jūs jutīsieties ērti.

korpulenta sieviete svetku kleita

Brīvība krāsainiem apģērbiem

Izvēlieties rakstainus audumus - lielas ģeometriskas formas, svītras, rombi. Piemēram, kleita, kuras vidukļa zonā ir citu krāsu šuves. Lieliska kombinācija būtu arī blūze un vienkrāsaini svārki, kas dekorēti ar neregulārām formām un kontūrām. Tiesa gan, ka ja izvēlaties drēbes ar līnijām, tām jābūt vertikālām.

1 Kleita sievietēm Style 135258, brūna cena un informācija | Kleita sievietēm Style 135258, brūna | 220.lv -15% 0 €
€ 12198 € 14351
Uz grozu

Brīvi valkājiet arī krāsainas drēbes. Lai arī tumšās krāsas vizuāli nedaudz slaidina, bet jūsu mērķim vajadzētu būt izskatīties stilīgi, nevis slaidi. Tāpēc šajā sezonā izvēlieties modernas krāsas – gaiši rozā, baltu, zilganu, sarkanu.

1 Sieviešu blūze Simona Conti, balta cena un informācija | Sieviešu blūze Simona Conti, balta | 220.lv -45% 0 €
€ 2199 € 3999
Uz grozu
2 Sieviešu polo kleita Gant cena un informācija | Sieviešu polo kleita Gant | 220.lv -66% 0 €
€ 4990 € 14900
Uz grozu

Tomēr apaļīgiem cilvēkiem vajadzētu izvairīties no kontrastējošu krāsu vienlaicīgas nēsāšanas. Tā kā šādas krāsas figūru sadala vairākās daļās. Daudz labāka izvēle – ir viens spilgts apģērba gabals un otrs pasteļtoņu apģērba gabals.

Tāpēc atcerieties, ka papildu kilogrami nav šķērslis, lai ģērbtos skaistās un stilīgās drēbēs. Gluži pretēji, jūs nebaidāties uzsvērt skaistākās un sievišķīgākās ķermeņa daļas, valkāt uzkrītošu apģērbu. Vissvarīgākais ir tas, ka izvēlētie apģērbi neizskatās vulgāri, neierobežo jūsu kustības un paaugstiņa pašpārliecību.

Apģērbs korpulentiem vīriešiem

Vīrieši, tāpat kā sievietes bieži saskaras ar problēmu, izvēloties lielākus apģērba izmērus. Vieglāk izvēlēties ikdienas apģērbu – bikses, džemperi. Un, izvēloties uzvalku, jau var būt grūtības.

Pareiza izmēra apģērbs

Tāpēc būtisks kritērijs, izvēloties vīriešu apģērbu, ir pareizais izmērs. Tas nenozīmē, ka drēbēm ir brīvi jākrīt. Bikses, krekli, džemperi – visām drēbēm jābūt jūsu izmērā.

Izvēloties uzvalku, ir ļoti svarīgi atrast pareizo žaketi. Tas paslēps vēderu, un pleci izskatīsies platāki, tāpēc rezultāts būs iepriecinošs. Starp citu, valkājot žaketi, atcerieties, ka tās apakšējai pogai vienmēr ir jābūt vaļā.

Krāsainas drēbes

Jūs varat izcelt vēlamās vietas ar apģērba krāsām un nedaudz maskēt problemātiskās. Piemēram, tumšs džemperis vizuāli nedaudz samazinās vēderu, savukārt gaišākas bikses pievērsīs uzmanību jūsu kājām.

virietis gaisas bikses un tumsa zakete

1 Tumši zils vīriešu džemperis "Tumor" cena un informācija | Tumši zils vīriešu džemperis "Tumor" | 220.lv -32% 0 €
€ 1999 € 2959
Uz grozu

Varat arī izvēlēties rakstainus audumus. Vienkārši izvairieties no pārāk maziem rakstiem un raibiem audumiem. Labāk izvēlēties vertikālas līnijas, vienu akcentu, piemēram, zīmējumu uz T-krekla, raibu apkakli un tamlīdzīgi.

Stila padomi korpulentiem vīriešiem

Ja esat apaļīgs, varat izmantot dažus praktiskus trikus, kas jūs vizuāli padarīs slaidāku.

- Valkājot bikses, jūs varat izvēlēties atklātas potītes. Vieta starp apaviem un biksēm vizuāli pagarinās kājas, kas automātiski liks jums izskatīties slaidāk.

virietis bikses ar atvertam potitem

- Ja jums nekas nav pret bārdu, ir vērts to ataudzēt. Bārda lieliski slēpj kaklu un vizuāli sašaurina seju. Tātad bārda ir ne tikai viena no būtiskākajām vīriešu stila detaļām, bet arī instruments, kas palīdz maskēt liekos kilogramus.

- Izvēlieties arī lielas detaļas un aksesuārus – platāka josta, pulkstenis, ķēde, gredzens. Mazas rotaslietas uz liela ķermeņa izskatīsies miniatūras, savukārt lielākas un masīvākas - lieliski.

Pircējiem patika šis ieraksts

1/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?