Noderīgi padomi

Kā noņemt gela pārklājumu no nagiem?

5/5
18 03 2020

Gela lakas nagu manikīru ir iespējams izbaudīt pat vairāk nekā dažas nedēļas, taču beidzot ir pienācis laiks jaunam manikīram. Nepareiza gela lakas noņemšana bieži tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem iemesliem, kāpēc nagi kļūst vāji, tāpēc, veicot šo procedūru, ir nepieciešama īpaša piesardzība. Tomēr tas nenozīmē, ka, lai noņemtu gela nagu lakas pārklājumu, ir nepieciešams vērsties skaistumkopšanas salonā. Ja Jūs parūpēsieties par pamata lietām un ievērosiet dažus pamatnoteikumus, gela nagu lakas noņemšanas procedūru var ļoti viegli veikt pašam, mājas apstākļos.

Gela nagu lakas noņemšana ar acetonu

Pirms uzsākt gela pārklājuma noņemšanas procedūru, pārliecinieties, vai Jums ir visi šie piederumi:

Lai noņemtu gela nagu laku, veiciet sekojošas darbības:

 1. Izmantojot rupjāku nagu vīlīti, „saskrāpējiet“ virsējo gela nagu lakas slāni. Tādējādi tīrītājam būs vieglāk iekļūt un noņemt gela laku.
 2. Paņemiet vates disku un samitriniet to acetonā vai īpašajā gela nagu lakas noņēmējā. Piestipriniet to pie naga tā, lai samitrinātais laukums pieskaras tieši naga plāksnei.
 3. Ietiniet folijā pirkstus ar uzliktiem vates diskiem. Folijs neļaus iztvaikoties acetonam vai citiem tīrītājiem, kurus Jūs izmantosiet.
 4. Foliju uz nagiem atstāt apmēram uz 15 minūtēm. Ja izmantojat īpašu tīrīšanas līdzekli, parasti pietiek ar 7-10 minūtēm – šī informācija ir norādīta līdzekļa lietošanas instrukcijā.
 5. Noņemiet gela laku ar koka manikīra kociņu – tas neļaus sabojāt plāksnes virsmu. Ja gela nagu laka ir pilnībā nogājusi nost, dažreiz ir pietiekami vienkārši notīrīt naga plāksni ar vates disku: novertējiet situāciju un izvēlieties saudzīgākos līdzekļus.
 6. Ja gela laku joprojām ir grūti noņemt, nekādā gadījumā nepielietojiet spēku – būtībā tieši šī ir rīcība, kas visvairāk kaitē Jūsu nagiem. Tad vates disku atkal vajadzētu samitrināt acetonā, ietīt pirkstus folijā un vēl mazliet jāuzgaida. Otrajā reizē parasti ir pietiekami ar 5 minūtēm.
 7. Uzmanīgi nopulējiet naga plāksni. Īpašu nagu vīlīti - pulētāju, viegli pārvietojiet pa naga plāksni. Tādējādi tiks noņemts naga virsējais slānis, tas atvieglos naga "elpošanu", un tas ātrāk atveseļosies.
 8. Uzklājiet kutikulas eļļu uz kutikulām un maigi iemasējiet to. Lai iegūtu labāku rezultātu, ir vērts uzzināt informāciju, kā atdzīvināt nagus pēc gela lakošanas. Jo vairāk Jūs pievērsīsiet uzmanību šīm procesam, jo mazāk problēmu būs nākotnē.

Gela nagu lakas noņemšana ar elektrisko manikīra frēzi

Lai gan iepriekšminētā gela nagu lakas noņemšanas metode ir diezgan efektīva, vajadzētu zināt, ka acetons ir nedaudz kaitīgs Jūsu nagiem. Ja vēlaties noņemt gela nagu laku gan efektīvi, gan saudzīgi, šo darbību nodrošinās īpašs aparāts – elektriskā manikīra frēze. Šādu gela nagu lakas noņemšanu bieži sauc par „profesionālu“, taču Jūs varat izmēģināt to arī mājas apstākļos. Sākumā to izdarīt varbūt būs nedaudz grūti, taču, ja nesteigsieties un sekosiet instrukcijām, laika gaitā Jūs ievērojami uzlabosiet savas prasmes. 

Manikīra un pedikīra aparāts cena un informācija | Manikīra un pedikīra aparāts | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1499 2st. 45min. Izņemiet parīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Manikīra un pedikīra aparāts cena un informācija | Manikīra un pedikīra aparāts | 220.lv
€ 4500 3d. 2st.
Uz grozu
Frēze nagiem MINI cena un informācija | Frēze nagiem MINI | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 1249 4.3/5 2st. 39min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Nagu frēze + 36 uzgaļi cena un informācija | Nagu frēze + 36 uzgaļi | 220.lv
€ 1700 3d. 2st.
Uz grozu
Nagu frēze + 54 uzgaļi cena un informācija | Nagu frēze + 54 uzgaļi | 220.lv
€ 2900 3/5 3d. 2st.
Uz grozu
Frēze nagiem M21A cena un informācija | Frēze nagiem M21A | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 949 4.8/5 2st. 39min. Izņemiet parīt
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Nagu frēze + uzgaļi cena un informācija | Nagu frēze + uzgaļi | 220.lv JAUNUMS
€ 4500 3d. 2st.
Uz grozu
JAUNUMS
Manikīra komplekts Beurer MP62 cena un informācija | Manikīra komplekts Beurer MP62 | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 6799 5/5 2st. 39min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Parādīt vairāk

Parūpējieties par šiem piederumiem:

 • Vīlītes (80/80 gritu, mazliet smalkāku un pulēšanai piemērotu);
 • Elektriskā frēze ar slīpēšanas uzgali;
 • Kutikulas eļļa.

Sekojiet šīm instrukcijām:

 1. Izmantojot apmēram 80/80 gritu vīlīti, „padariet raupjāku“ gela nagu lakas virsmu.
 2. Ieslēdziet elektrisko frēzi un ar tās slīpēšanai piemērotu uzgali ļoti viegli, mīksti un vienmērīgi pārvelciet to pāri naga plāksnes virsmai. Šajā gadījumā ārkārtīgi svarīgi ir darīt to rūpīgi un piesardzīgi, jo Jūs riskējat sabojāt nagu virsmu.
 3. Izvairieties no naga slīpēšanas ar uzgaļa galiņu un ar „resnāko galu”, bet gan ar vietu starp tām. Visbiežāk tiek izmantota tikai ⅕ uzgaļa daļa. Gela nagu laku vislabāk ir noņemt no augšas uz leju, no vidusdaļas uz kreiso pusi, un tad - uz labo pusi.
 4. Gela nagu lakas malas no kutikulas zonas ir jānoņem ar uzgaļa galiņa horizontālām kustībām. Šīs darbības laikā, nagu ir ieteicam nedaudz pagrozīt - tas nodrošinās labāku piekļuvi frēzes uzgalim.
 5. Kad līdz dabīgajam nagam paliks ļoti plāns bāzes slānis, tas ir jānovīlē līdz galam, izmantojot maigāku nagu vīlīti. Strādājiet lēnām, lai nesabojātu savu nagu plāksnes.
 6. Pēc visas gela nagu lakas noņemšanas, nopulējiet nagu plāksnes ar īpašu pulēšanas vīlīti.
 7. Palutiniet nagus, uzklājot uz tiem kutikulas eļļu un maigi iemasējot to nagu plāksnēs.

Izmantojot citus līdzekļus, pamata noteikumus, kā no nagiem noņemt gela pārklājumu, meklējiet instrukcijā. Šajā gadījumā ir īpaši svarīgi izvairīties no rupjām kustībām, jābūt pacietīgiem, līdz laka pilnībā nolobās, un atcerieties regulāri veikt procedūras nagu stāvokļa uzlabošanai. Ja Jūs ievērosiet visus šos noteikumus, gela lakošana noteikti nebūs sāpīga, taču tajā pašā laikā ļaus Jums ilgāk izbaudīt nevainojama izskata manikīru.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?