Noderīgi padomi

Populārākās modes tendences bārdai

5/5
28 04 2018

Bārda ir viens no pašiem spilgtākajiem vīriešu stila atribūtiem, tāpēc šai imidža detaļai visi pievērš īpaši daudz uzmanības. Vienmēr vēlamies eksperimentēt un izmēģināt jaunus bārdas stilus, tāpēc, ja jums pietrūkst ideju, piedāvājam iepazīties ar populārākajām šī gada tendencēm.

  1. Bārdas standarta stils vai riteņa formas bārdas stils lieliski piestāvēs ovālas vai apaļas sejas formas īpašniekiem. Tas ļaus jums izskatīties reprezentabli un tai pašā laikā pietiekami akurāti.
  2. Pilnas bārdas izskats būs atkarīgs no jūsu ģenētikas, tāpēc jums vienkārši jāļauj matiem augt un laika gaitā nedaudz jāveido bārda ar trimmeri. Šogad to pamēģināt ir vienkārši nepieciešams!
  3. Eleganti uzskrulētas ūsas bija populāras jau Francijas Otrās impērijas periodā. Tomēr arī mūsdienās vīriešiem ieteicams pamēģināt tādu stilu, kuru piedāvā pilnveidot, veidojot matiņus zoda zonā.
  4. Viens no vienkāršākajiem un veiksmīgākajiem veidiem, kā izskatīties pievilcīgi, ir tā sauktā “divu dienu bārdiņa” – tādu stilu nav grūti radīt, bet dāmas nekad nepaliek pret to vienaldzīgas.
  5. Un tomēr, ja jūs nevēlaties kopt savu bārdu ik pēc divām dienām, jūs varat pamēģināt atstāt aptuveni 3-5 mm garuma. Arī tas izskatās ļoti pievilcīgi!
  6. Jūs izskatīsieties moderni arī tad, ja izvēlēsieties 6 mm un garāku bārdu, tomēr tai būs jāvelta nedaudz vairāk uzmanības, lai izvairītos no matu augšanas virs ādamābola vai vaigiem.
  7. Lai izskatītos stilīgi, var pilnībā nodzīt savu bārdu, kas ļaus izskatīties īpaši cienīgi un kārtīgi. Starp citu, daži pētījumi ir pierādījuši, ka sievietēm visvairāk patīk tieši pilnībā noskuvušies vīrieši.
  8. Īpaši populāra joprojām ir ļoti kupla, ar ūsām rotāta bārda. Tāda bārda īpaši piestāv lielas sejas īpašniekiem, tomēr to pamēģināt var ikviens ekskluzīvu stila akcentu cienītājs.
  9. Ekskluzīvām personībām noteikti patiks bārdas stils, kurā uz vaigiem augošā bārda savienojas ar ūsām, bet lūpas apakšējā zona paliek tīri noskūta. Šis variants piešķir tēlam neticamu vīrišķību!
  10. Balbo stila bārdai joprojām grūti atrast konkurentus – estētiskas ūsas, neliela “kazbārdiņa” un rūpīgi veidoti matiņi uz zoda ir pastāvīgi jākopj, tomēr pūles pavisam noteikti attaisno visas cerības.

Galvenais, lai bārda piestāvētu jūsu sejas formai un atklātu pašas pievilcīgākās tās iezīmes. Un tomēr, tikai pamēģinot to vai citu bārdas stilu, jūs varēsiet noskaidrot, kurš no tiem jums piestāv un visvairāk patīk. Bet dzīve ir diezgan gara, lai pamēģinātu visus populārākos bārdas variantus! Neaizmirstiet parūpēties arī par kvalitatīva trimmera vai kosmētika bārdai iegādi – plašs to klāsts, kā arī cita kosmētika vīriešiem tiek piedāvāts internetveikalā 220.lv.

TOP piedāvājums

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?