Noderīgi padomi

Želeja, vasks, pomāde vai laka matiem – kas palīdz vīriešiem veidot frizūru?

04 01 2018

Nevainojami ieveidoti mati rūp ne tikai sievietēm – arvien vairāk stiprā dzimuma pārstāvju arī rūpējas par savu frizūru un saprot, ka pienācīgi izvēlēts stils nodrošina iespēju veidot pievilcīgu imidžu. Šai nolūkā būs vajadzīga ne tikai fantāzija, bet arī profesionāli matu kopšanas līdzekļi vīriešiem – kādus no tiem vajadzētu izvēlēties, lai veidotu elegantu frizūru?


Matu želeja. Tas ir populārākais matu veidošanas līdzeklis, kas ne tikai palīdz fiksēt frizūru, bet arī piešķir papildu spīdumu. Dažas matu želejas piešķir arī papildu aizsardzību pret dažādām apkārtējās vides blakus parādībām un ir bagātinātas ar visdaudzveidīgākajām derīgajām vielām, tāpēc, ja Jūs izvēlaties šo variantu, tad šī produkta iedarbība būs divkārša. Želeju ir ļoti vienkārši lietot – pietiek uzklāt nelielu daudzumu līdzekļa sausiem matiem un veidot vēlamo frizūru. 


Matu vasks. Šis līdzeklis nodrošina neierobežotu brīvību fantāzijas lidojumam, jo ar to var viegli veidot daudzas frizūras, bet vajadzības gadījumā – dienas laikā to pielabot. Saslieti vai izspūruši mati palīdzēs radīt vajadzīgo imidžu, bet viegla fiksācija ar vasku nodrošinās ērtu un vienkāršu šī līdzekļa lietošanu. Matu vasku ir labi izmantot vidējai fiksācijai. Turklāt tas piešķir papildu spīdumu – šis līdzeklis ir labi piemērots gan taisniem, gan arī vijīgiem matiem, tāpēc ikviens vīrietis varēs parūpēties par elegantu frizūru.


Matu pomāde. Šis līdzeklis ir neaizstājams palīgs tiem, kam patīk elegantas frizūras, ko veido ar sukām, kā arī atšķiras ar savu spīdumu. Krēmveida tekstūra nodrošina iespēju ērti lietot pat viļņainu un vijīgu matu īpašniekiem, tāpēc, ja Jums patīk klasiskas, mūsdienīgas vai paaugstinātas frizūras, tad šis risinājums būs piemērots arī Jums. Ar pomādi veidotas frizūras dienas laikā var palabot, jo mati nezaudē savu elastību un nekļūst cieti.


Matu laka. Šo līdzekli var lietot gan kopā ar citiem iepriekš minētajiem līdzekļiem vīriešu frizūru veidošanai, gan arī atsevišķi no visiem. Laba stipras fiksācijas matu laka ļaus fiksēt frizūru un nodrošinās, lai dienas laikā tā nezaudētu savu burvību, tāpēc šis variants bieži patīk tiem, kuru dzīves ritms ir īpaši intensīvs. Sausu matu apsmidzināšana pie pašām saknēm arī ļaus veidot vajadzīgo frizūru, bet, ja Jūs šo līdzekli izsmidzināsiet no attāluma, tad izvēlētajai frizūrai varēs piešķirt vairāk spīduma. Loreal, Goldwell, Schwarzkopf, Biosilk matu laka – tie ir tikai daži šo līdzekļu iespējamie varianti, bet dažādie fiksācijas līmeņi ikvienam palīdzēs pieņemt lēmumu, kāda laka piemērota tieši Jums.
 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?