Grāmatas krievu valodā

Grāmatas krievu valodā - daiļliteratūra, biznesa un zinātniskie izdevumi, grāmatas par personīgo izaugsmi vai hobijiem 220.lv interneta veikala sortimentā. Brīžos, kad ir nepieciešama relaksācija vai vienkāŗsi vēlaties noderīgi pavadīt brīvo laiku, paņemiet rokās savu iemīļotāko grāmatu. Literatūra snidz mums ne tikai jaunas zināšanas par notiekošo pasaulē, bet arī emocijas, vērtības. Lasīšana sekmē personības attīstību, spēju analizēt situāciju apkārt. Pie mums atradīsiet aktuālākos piedāvājumus, ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Papildieniet savu plauktus ar aizraujošām enciklopēdijām, jaunākajiem romāniem, vārdnīcām, pasakām vai veģetārām receptēm. Pie mums Jūs vienmēr gaida izdevīgi apmaksas un piegādes nosacījumi, bet patīkamas cenas ļaus ietaupīt ikdienā vēl vairāk!

Grāmatas krievu valodā internetā

Neskatoties uz tehnoloģiju priekšrocībām, grāmatas joprojām ir ļoti aktuālas. Lasīšana var ne tikai sniegt jaunas zināšanas, bet arī ietekmēt Jūsu domāšanu, vērtības un emocijas. Literatūra palīdz atrast mums atbildes uz interesējošiem jautājumiem vai atslābināties vakarā pēc garas darba dienas. Ja vēlaties pārdzīvot līdzi galvenajiem varoņiem, dodiet priekšroku aktuālam romānam vai detektīvam, ja vēlaties attīstīt emocionālo intelektu vai izzināt pasaules kultūru, tad pievērsiet uzmanību pašizaugsmes grāmatām krievu valodā. Mūsdienās ir svarīgi iemācīt bērnus mīlēt lasīšanu, lai arī nākotnē viņi ar prieku veltītu savu brīvo laiku jaunu zināšanu iegūšanai. 220.lv interneta veikalā Jūs gaida visdažādākie žanri katrai gaumei. 

Krievu grāmatas bērniem un pieaugušajiem

Pateicoties plašai izvēlei, ikviens atradīs tieši savām interesēm piemērotāko lasāmvielu. Literatūras pasaule ļauj mums iepazīt dažādu valstu kultūru, cilvēku emocijas, sasniegt jaunas virsotnes profesionālajā jomā vai uzlabot attiecības ģimenē. Ja meklējat dāvanu draugam vai radiniekam, noteikti ielūkojieties mūsu piedāvājumos, atbilstoši saņēmēja interesēm, var piemeklēt ļoti aizraujošas grāmatas.

  • Bērnu grāmatas - pasakas, enciklopēdijas, romāni pusaudžiem, fantastika, pirmsskolas izglītības literatūra, šūpuļdziesmas, valodu apmācības uzdevumi, krāsojamās burtnīcas, piedzīvojumi, dzejoļi u.c. Zīdaiņiem jāizvēlas grāmatas ar lielām un skaistām bildēm, lai ieinteresētu mazuli, bet vecākiem bērniem var ļaut patstāvīgi izvēlēties grāmatu. Tiklīdz būs apgūta lasīšanas prasme, noteikti mudiniet lasīt patstāvīgi vieglus darbus. 
  • Daiļliteratūra - proza, komiksi, klasika, fantastika, biogrāfijas, kriminālromāni, atmiņas, dzeja, detektīvi, piedzīvojumi. Šeit atradīsiet gan klasiskos, gan mūsdienu autorus - Aleksandra Mariņina, Agata Kristi, Fjodors Dostojevskis, kā arī citus pasaules autorus, kuru darbi ir pārtulkoti krievu valodā. 
  • Biznesa, zinātniskā literatūra - ekonomika, mārtketings, sabiedriskās attiecības, psiholoģija, filozofija, enciklopēdijas, komunikācija, socioloģija, politika, grāmatvedība, svešvalodu apguves uzdevumi, pasaules vēsture. 
  • Grāmatas par hobijiem - rokdarbi, glezniecība, tēlniecība, mode, ceļojumu apraksti, mūzika, kino, teātris, arhitektūra, fotogrāfija, dizains, receptes. Pavadiet savu brīvo laiku aizraujoši un atklājiet jaunas iespējas savos hobijos.
  • Personīgās izaugsmes grāmatas - reliģija, veselīgs dzīvesveids, uzturs, bērnu audzināšana, savstarpējas attiecības, astroloģija, psiholoģija. 

Grāmatas krievu valodā izdevīgāk

220.lv interneta veikalā Jūs gaida populārākās krievu izdevniecības - AST, Eksmo, Rosmen, Mahaon, Omega, Labirint, Strekoza, Piter, Mann, Ivanov & Ferber, VIZ Media, Bombora un daudzas citas. Jūs pārsteigs arī patīkamas cenas visai literatūrai, bet, ja vēlaties iegādāties kārotās grāmatas vēl izdevīgāk, noteikti sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem. Izdevumi mīkstajos vākos izmaksās arī lētāk, nekā cietajos vākos. Iepirkties tiešsaistē var jebkurā ērtākajā brīdī, ja Jums rodas jautājumi par precēm vai pasūtījuma noformēšanu, noteikti sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kas strādā 24/7, viņi ar lielāko prieku palīdzēs Jums. Saņemt grāmatas krievu valodā var visos Omniva pakomātos, Latvijas Pasta nodaļās, DPD Pickup punktos, Circle K degvielas uzpildes stacijās vai ar kurjeru tieši pie savas mājas durvīm. Rīgā un Daugavpilī bez papildus piegādes maksas grāmatas var saņemt mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktos.