Guļamistabas mēbeles

Populārākās guļamistabas mēbeles

Guļamistabas mēbeļu jaunumi

Guļamistabas mēbeles internetā

Guļamistabas galvenā funkcija ir nodrošināt mierīgu, patīkamu atmosfēru mūsu atpūtai un miegam, tādēļ tas, kādas mēbeles un citus interjera elementus izvēlamies, var ievērojami ietekmēt mūsu noskaņojumu un labsajūtu ikdienā. Interneta veikalā 220.lv pieejamas kvalitatīvas guļamistabas mēbeles par pievilcīgām cenām, tādēļ, ja domājat par esošā iekārtojuma atsvaidzināšanu vai jaunā mājokļa iekārtošanu, esat nonākuši īstajā vietā!

Guļamistabas mēbeles interneta veikalā 220.lv

Lai iekārtotu telpu atbilstoši savām vēlmēm un gaumei, 220.lv Jums piedāvā guļamistabas mēbeles, kas sakārtotas kategorijās, lai Jūs ātrāk un vienkāršāk varētu atrast to, kas nepieciešams. Tāpat varat aplūkot arī mūsu TOP piedāvājumus, pircēju iecienītākās preces, ieteikumus un jaunumus. 

Komplekti guļamistabai

Veidojot vienotu telpas iekārtojumu, ir svarīgi izvēlēties guļamistabas mēbeles, kas savā starpā saskan. Tā vietā, lai veltītu laiku atsevišķu mēbeļu meklēšanai, daudz vienkāršāk ir ielūkoties 220.lv, kur pieejami dažādi saskaņoti komplekti guļamistabai, kuru vidū noteikti atradīsiet arī tādu, kas atbilst Jūsu iespējām un vajadzībām.

Mēbeļu komplektu variācijas ir dažādas – varat iegādāties gultu, kumodi un skapi, gultu, naktsskapīti un skapi, kumodi, gultu un matraci, kā arī dažādus citus variantus. Pirms izvēlaties mēbeles, noteikti nosakiet pieejamo platību telpā, kā arī rūpīgi izpētiet izmērus un komplektācijas sastāvdaļas, kas norādīti preču aprakstos.

Gultas

Šī ir svarīgākā guļamistabas mēbele, kas ikdienā rūpējas par to, lai mēs būtu kārtīgi atpūtušies. Gultas izmērs jāpielāgo ne tikai telpas platībai, bet arī Jūsu vajadzībām, proti, ja to ikdienā izmanto divi cilvēki, jāizvēlas atbilstošs platums un garums, lai abi gulētāji justos ērti un naktī viens otru netraucētu. Pievērsiet uzmanību arī papildu īpašībām, piemēram, veļas kastei un galvas balstiem. Rūpīgi izpētiet preces aprakstu, lai noskaidrotu, kas iekļauts mēbeles komplektācijā.

Matrači un virsmatrači

Gultas ar matraci ir ideālais duets, kuram jābūt ikvienā guļamistabā. Tāpat, protams, nevajadzētu aizmirst arī par virsmatraci, kas nodrošina matrača aizsardzību, kā arī uzlabo gulēšanas apstākļus.

Interneta veikals 220.lv piedāvā dažādu izmēru matračus gan ar atsperu, gan arī citu materiālu pildījumu, piemēram, kokosa šķiedru, lateksu, putu poliuretānu, kā arī Memory putām. Izpētiet mūsu piedāvājumu, kā arī preču aprakstus, izvērtējiet savas vajadzības un izvēlieties piemērotāko matraci un virsmatraci, lai uzlabotu miega kvalitāti jau šodien!

Gultas restes

Šī ir gultas sastāvdaļa, kuru ikdienā neredzam, taču tā pilda nozīmīgu funkciju, nodrošinot komfortu gulēšanas laikā, kā arī, pagarinot matrača kalpošanas laiku. Pie mums iespējams iegādāties kvalitatīvus gultas režģus dažādos izmēros, tādēļ Jūs varēsiet ērti atrast modeli, kas atbilst Jūsu gultas izmēram. 

Skapji

Guļamistabas mēbeļu komplektā bieži sastopams ir ietilpīgs drēbju skapis, kurā tiek uzglabāti ne tikai apģērbi, bet arī aksesuāri, mājas tekstils un citas mantas. Skapja izvēlē jāņem vērā vairāki faktori, tai skaitā, telpas lielums, jo šī guļamistabas mēbele aizņem diezgan daudz vietas. Tāpat jāpadomā, vai vēlaties, lai skapim būtu veramas vai bīdāmas durvis, vai skapi plānots likt pie sienas vai stūrī, vai skapī jābūt iebūvētam spogulim, kā arī, kādi nodalījumi Jums būs nepieciešami (plaukti, pakaramais stienis, atvilktnes).

Naktsskapīši

Kompakti, taču ļoti noderīgi – tādi ir naktsskapīši, kuriem vietu un pielietojumu var atrast ikvienā guļamistabā. Šīs mēbeles galvenā funkcija ir uzglabāt lietas, kas var būt nepieciešamas, kad atrodamies gultā, proti, lai viss svarīgākais būtu rokas stiepiena attālumā – grāmata, telefons, ūdens glāze vai kas cits. Pieejami nakts skapīši ar un bez plauktiņiem un atvilktnēm.

Kosmētikas galdiņi

Ikvienai jaunkundzei vai dāmai ir nepieciešams elegants kosmētikas galdiņš, pie kura sagatavoties darba dienai vai kādam īpašam pasākumam. Izvēlieties kādu no mūsu piedāvājumā esošajiem kosmētikas galdiņiem un radiet savā guļamistabā izsmalcinātu atmosfēru!

Kā izvēlēties mēbeles?

Interneta veikalā 220.lv pieejamo guļamistabas mēbeļu piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, tādēļ, lai Jūs neapmulstu, turpinājumā esam apkopojuši svarīgāko, kas jāzina, iegādājoties gultu, skapi, matraci vai kādu citu mēbeli.

Vajadzības

Neatkarīgi no tā, vai mēbeles meklējat sev vai kādam citam, noteikti jāņem vērā to lietotāja vajadzības. Pirms iegādājaties preci, padomājiet, kādēļ tā nepieciešama – tā var būt vajadzība nomainīt vecās un nolietotās mēbeles pret jaunām, izmaiņas ikdienā, kas prasa lielākas vai mazākas mēbeles, kā arī telpu remonts, kā rezultātā vēlaties pieskaņot mēbeles jaunajam guļamistabas iekārtojumam.

Guļamistabas dizains, interjers

Lai telpas iekārtojums būtu harmonisks, saskaņojiet guļamistabas mēbeles ar citiem elementiem, piemēram, sienas krāsu, aizkariem vai žalūzijām, paklāju un dekoriem. Tāpat nav ieteicams jaukt atšķirīgus stilus. Ja, piemēram, vēlaties iekārtot istabu skandināvu stilā, centieties to ievērot ne tikai mēbeļu, bet arī citu elementu izvēlē. Iekārtojot telpu, gudrāk ir sākt ar lielākajiem objektiem, proti, gultu un skapi, pārējo pieskaņot pakāpeniski.

Telpas lielums

Šis ir svarīgs faktors, kuru noteikti nedrīkst aizmirst. Ja telpa ir neliela, ieteicams izvēlēties kompaktas guļamistabas mēbeles, izvairoties no istabas pārblīvēšanas. Savukārt, ja telpa ir plaša, varat izpaust radošumu, izvēloties ne tikai klasiskās mēbeles, piemēram, gultu, skapi, kumodi un naktsskapīti, bet arī kosmētikas galdiņu, mīksto krēslu vai zvilni, kā arī citus dekoratīvus un praktiskus elementus. Vienmēr rūpīgi izpētiet preču izmērus, pirms veicat pirkumu!

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Izbaudiet mūsdienīgu iepirkšanos, izvēloties interneta veikalu 220.lv, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājieties preces jebkurā laikā un vietā, izmantojot mobilo aplikāciju vai mājaslapu. Ja vēlaties, piegādāsim preces pat līdz mājokļa durvīm!
  • Tas ir izdevīgi. Veiciet pasūtījumu un norādiet sev piemērotāko preču piegādes veidu. Ja vēlaties, varam sūtījumu piegādāt līdz pat Jūsu mājokļa durvīm.
  • Tas ir droši. Iepērcieties bez bažām, jo mēs aizsargājam Jūsu datus.

Kādas guļamistabas mēbeles ir vispopulārākās 2020 gadā?

Rekomendējamās guļamistabas mēbeles

Visaugstāk novērtētās guļamistabas mēbeles