Dvieļu žāvētāji

(172)

Vannas istabā tiek pavadīts neliels, bet tomēr nozīmīgs laiks. Saprotams, tā ir vieta, kur var izbaudīt nosacītu klusumu un mieru no apkārtējās pasaules trokšņiem.

Pēc šāda veida atpūtas vieni no labākajiem palīgiem ir dvieļu žāvētāji. Tie atvieglo ikdienu, krietni vien saīsinot laiku, kas nepieciešams, lai dvieļi atkal būtu sausi. Tas ir ļoti svarīgi, jo dienas laikā nav laika domāt par citām lietām. Nav iespējams arī noliegt, ka tie uzlabo vannas istabas estētiku.

Nekas nestāv uz vietas, ejot laikam tehnoloģijas kļūst attīstītākas un cilvēkiem noderīgākas, jo tāds ir to mērķis. Elektriskais dvieļu žāvētājs ir burvīgs risinājums Jūsu mājoklim, jo tas ne tikai sniegs sausumu, bet arī padarīs dvieļus patīkami siltus, kad ieradīsieties mājās aukstā ziemas dienā.

Ja kādu uztrauc milzīgā iespēju izvēle - neuztraucieties! Katrs atradīs savējo, jo pašlaik populāri ir pat dvieļu žāvētāji karstajam ūdenim.

Izbaudiet komfortu pilnībā, padariet savas mājas perfektas līdz pat sīkumiem! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties dvieļu žāvētāju?

Veicot ikdienas higiēnas procedūras vannas istabā, mēs vēlamies justies ērti un patīkami. Tas nozīmē, ka telpai jābūt pietiekoši gaišai, gudri iekārtotai un siltai. Tāpat nedrīkst aizmirst to, ka vannas istabā parasti ir augstāks mitruma līmenis gan dušas vai vannas lietošanas dēļ, gan arī tāpēc, ka šeit bieži vien atstājam mitros dvieļus. Lai ātri un vienkārši izžāvētu dvieļus un citus tekstilizstrādājumus, apsildītu telpu un mazinātu mitruma līmeni tajā, noderēt var dvieļu žāvētājs. Kā to izvēlēties interneta veikalā 220.lv, lasiet turpinājumā.

Tips

Pirms iegādājaties preci savam mājoklim, der zināt, kāda tipa dvieļu žāvētāji ir pieejami tirdzniecībā, un kā tie atšķiras.

  • Sausā tipa jeb elektriskie dvieļu žāvētāji – viena no to galvenajām priekšrocībām ir daudzpusība, proti, šos žāvētājus var uzstādīt ne tikai vannas istabā, bet arī citās telpās, piemēram, virtuvē. Ierīces nav pieslēgtas ūdensvada sistēmai, tāpēc nav jāuztraucas par spiediena maiņām vai noplūdēm. Ierīkojot šo modeli, jāizlemj, kurā vietā to novietot, lai ērti pieslēgtu strāvas rozetei, taču vadu var arī noslēpt sienā. Populārākie materiāli, no kuriem izgatavo šī tipa dvieļu žāvētājus, ir varš, melnais metāls un nerūsējošais tērauds.
  • Slapjā tipa dvieļu žāvētāji – tie var būt pievienoti, vai nu centrālajai apkures sistēmai, vai karstā ūdens sistēmai.

Centrālapkures tipa modeļi (parasti izgatavoti no vienkārša tērauda) būs piemēroti dzīvokļiem un privātmājām, kurās ir izveidota autonomā apkure. Jāņem vērā, ka pieslēgšanai pie centrālās apkures sistēmas paredzētos žāvētājus nedrīkst izmantot pievienošanai karstā ūdens sistēmai, jo žāvētājs ātri vien sarūsēs karstajā ūdenī esošā skābekļa dēļ.

Karstā ūdens sistēmas žāvētājus izgatavo no materiāla, kas izturīgāks pret rūsēšanu (nerūsējošais tērauds bez metinājumiem, varš vai misiņš), jo šajā gadījumā šis ir viens no aspektiem, ar ko noteikti jārēķinās. Ja karstā ūdens sistēma labi funkcionē, šis žāvētājs būs laba izvēle. Šo variantu nereti izvēlas tie, kas mitinās sērijveida dzīvokļos. Jārēķinās ar diezgan sarežģītu pieslēgšanu, tāpat jābūt atbilstošam ūdens spiedienam.

  • Kombinētie jeb apvienotā tipa dvieļu žāvētāji – ja vēlaties, lai siltums un komforts vannas istabā būtu visu gadu, neatkarīgi no apkures sezonas un citiem aspektiem, vēlams iegādāties kombinētā tipa dvieļu žāvētāju, kas darbojas gan ar elektrību, gan karsto ūdeni.

Jauda

Katram dvieļu žāvētāju tipam un modelim jauda ir atšķirīga. Piemēram, elektriskajiem žāvētājiem jauda ir salīdzinoši neliela, vidēji no 30 līdz 150 W. Savukārt slapjā tipa žāvētāji mēdz būt jaudīgāki, līdz pat 1000 W un vairāk vatiem. Izvēloties dvieļu žāvētāju vannas istabai, jāņem vērā tās platība un citi telpā esošie siltuma avoti. Lai uzturētu vannas istabā nemainīgu 25 grādu temperatūru, uz vienu telpas kvadrātmetru būs nepieciešami aptuveni 150 W jaudas.

Izmēri

Dvieļu žāvētāja izmēram jābūt pielāgotam telpas lielumam un Jūsu vajadzībām. Izvērtējot pieejamo platību uz sienas (populārākais uzstādīšanas veids), attiecīgi arī izvēlas, cik lielu žāvētāju iegādāties. Tāpat ieteicams ņemt vērā arī mājokļa iemītnieku skaitu, proti, cik daudz dvieļu un citu tekstilizstrādājumu ikdienā vajadzēs izžāvēt. Un, protams, jāzina, vai konkrētais žāvētāja modelis spēs arī nodrošināt nepieciešamo temperatūru telpā (ja iegādājaties ar šādu mērķi). Atkarībā no žāvētāja tipa jāizvērtē arī tā iespējas vienkāršāk pieslēgt apkures vai karstā ūdens sistēmai vai elektrības rozetei. Izvēloties kāpņu tipa dizainu, jāraugās, lai augšējās caurules varētu ērti aizsniegt. 

Dizains

Dvieļu žāvētāji mūsdienās pieejami dažādos dizainos un formās, tai skaitā M-veida, U-veida, kā arī kāpņu tipa. Tāpat mēdz būt arī grozāmi un stacionāri žāvētāji dvieļiem. Dizainu vajadzētu izvēlēties, vadoties gan pēc pieejamās platības, gan arī kopējā telpas iekārtojuma un personīgajām vajadzībām. Katrs dizains nodrošina atšķirīgu platību dvieļu žāvēšanai. Piemēram, kāpnīšu tipa modeļi der lielākam dvieļu skaitam, taču jāraugās, lai spraugas starp caurulēm būtu pietiekami platas ērtai tekstilmateriālu uzklāšanai.

Ražotājs

Interneta veikalā 220.lv pieejami kvalitatīvi dvieļu žāvētāji, kurus piedāvā ražotāji no dažādām valstīm, tai skaitā, Čehija, Itālija, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Polija un citas. Mūsu pircēju vidū iecienītākie modeļi ir no tādiem ražotājiem kā Ermete Giudici Spa, Celcia, Hurta Thermal Trend, Atlantic, Rosela un citiem.

Cena

Pie mums Jūs varat uzlabot savu mājokli un ikdienu, izvēloties dvieļu žāvētājus par pievilcīgām cenām. Gan elektrisko, gan kombinēto un pie centrālās apkures sistēmas slēdzamo dvieļu žāvētāju vidū atradīsiet gan budžetam draudzīgākus modeļus, gan arī tādus, kas būs vērtīgs ieguldījums Jūsu komfortā ilgstošākā nākotnē.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Izmantojiet iespēju padarīt savu ikdienu patīkamāku un ērtāku, iepērkoties interneta veikalā 220.lv, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājieties preces jebkurā diennakts laikā un vietā, izmantojot mūsu lielisko aplikāciju vai mājaslapu! Ja nepieciešams, sazinieties ar 220.lv klientu servisa speciālistiem 24 h diennaktī.
  • Tas ir izdevīgi. Iepērcieties bez stresa un steigas, saņemiet preces ar Jums ērtāko piegādes veidu!
  • Tas ir droši. Mēs vienmēr rūpējamies par Jūsu datu aizsardzību.