Durvis

Durvis

Diezin vai kāds apšaubīs, ka durvis mājās ir viens no pašiem svarīgākajiem atribūtiem – tās veicina konfidencialitātes nodrošināšanu, pasargā no aukstuma un citiem ārējās vides faktoriem, tāpēc šis izstrādājums jāizvēlas īpaši atbildīgi. Privātmājās bieži uzstāda arī mansarda logus, kas kļūst par skaistu eksterjera akcentu un vienlaikus padara mansardu gaišāku. Tāpēc, ja Jums vajadzīgas durvis, mansarda logi un to aksesuāri – aicinām iepazīties ar mūsu sortimentu. 

Durvis

Izvēloties piemērotākās durvis, vispirms jāpievērš uzmanība tam, kas tās ir dažādas lietošanas iespēju ziņā. Iekšdurvis tualetei vai citām istabām jāsaskaņo ar mājās dominējošo interjeru. Baltas durvis birojam būs viena no labākajām izvēlēm, tomēr var atrast daudz vairāk skaistus toņus – tāpēc ir tikai jāizvēlas piemērotākais variants. Ja Jums nepieciešamas ārdurvis dzīvoklim, mājai, tad jāizvirza daudz vairāk prasību, jo tādā gadījumā īpaši svarīgi ir nodrošināt maksimālu drošību un termoizolāciju. Pateicoties ilgizturībai, īpaši augstu tiek vērtētas koka durvis. Tomēr atkarībā no vajadzībām, Jūs varēsiet izvēlēties arī tērauda vai poliuretāna vai no dažādām plātnēm izgatavotas durvis.

Mansarda logi

Mansarda logi mājas interjerā izskatās īpaši pievilcīgi, tāpēc visi, kam ir mansardi, diezgan bieži izskata tādu variantu. Tādā gadījumā vajadzēs blīves mansarda logiem un citus līdzīgus aksesuārus. Mansarda logu cenas atbilst to kvalitātei, tomēr tiem, kas vēlas ietaupīt papildu līdzekļus, vajadzētu pievērst uzmanību tam, ka akciju norises laikā mansarda logus pārdod lētāk – tāpēc izpārdošanas laikā kvalitatīvus izstrādājumus var iegādāties par samazinātu cenu. Tiem, kuri nevar izšķirties, kādi mansarda logi ir vislabākie, atsauksmes un izmēri palīdzēs izvēlēties piemērotāko variantu, kas uzticami kalpos daudzus gadus.

Aksesuāri

Pēc tam, kad Jūs būsiet izvēlējies galvenos izstrādājumus, varēs padomāt par papildu aksesuāriem tām. Jums noderēs durvju rokturi, atslēgas, bet tiem, kuri dzīvo privātmājās, īpaši patiks skaisti durvju jumtiņi. Mehānismu pareizu funkcionēšanu nodrošinās eņģes, durvju aksesuāri.  Bet, ja Jūs vēlēsieties maksimāli nodrošināties ar visiem iespējamiem atribūtiem, tad var noderēt durvju zvani, namruņi, actiņas, kameras – tie informēs par viesu atnākšanu un ļaus aizsargāties pret zagļiem.

Jums interesē blīvējums mansarda logam, aksesuāri plastikāta, bīdāmām durvīm? Bet varbūt Jūs meklējat, kur durvis, mansarda logus pārdod par zemākām cenām? Tādā gadījumā ienāciet internetveikalā 220.lv un iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem. Šeit mansarda logu cenas padara tos pieejamus katram, kurš vēlas radīt komfortablu un omulīgu mājas interjeru. 

Par visu šo preču iegādi Jūs varēsiet parūpēties ļoti ātri, jo durvis, mansarda logus var pasūtīt internetā ar pāris klikšķiem – izvēlieties iepatikušos izstrādājumus un tuvākajā laikā tie tiks piegādāti Jums mājās.

Jūsu pārskatītās preces