Virtuves un pusdienu galdi

(1306)

Uzņemot ciemiņus, vai, baudot maltītes ikdienā, cilvēki bieži izvēlas izmantot savām vajadzībām pielāgotu, kvalitatīvu un pievilcīgu galdu. To iegādājoties, tiek pārdomāts, lai pie galda būtu pietiekami daudz vietas klātesošajiem, kā arī mēbele tiktu pielāgota telpas izmēram. Virtuves galdi ir ne tikai funkcionāli, bet arī vienojoši elementi, kuri jāizvēlas atbilstoši personīgajai gaumei, vajadzībām, mājokļa iekārtojumam un cilvēku skaitam. Ja telpas ir nelielas, noderīgs būs saliekams galds, kuru var ērti uzglabāt, jo tas neaizņem daudz vietas. Galdi, kas pieejami interneta veikalā 220.lv, atbilst dažādām gaumēm un stiliem. Ja esi klasisku vērtību cienītājs, vari izvēlēties koka ēdamgaldu savukārt, ja dod priekšroku moderniem risinājumiem, iegādājies stikla virtuves galdu. Mūsu piedāvājumā atrodami arī kompakti un ērti lietojami bāra galdiņi un bāra letes dzērienu un uzkodu servēšanai, kā arī stilīgi konsoles galdi. Virtuves galdi pieejami dažādās formās – apaļā, taisnstūrveida, kvadrātveida un arī ovālā. Iesakām izmantot lapas kreisajā pusē esošos preču filtrus, lai atlasītu galdu modeļus pēc dažādiem parametriem.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties virtuves galdu?

Kopīga maltītes baudīšana daudzās ģimenēs ir īpašs rituāls, kura laikā tuvinieki pārrunā, kā pagājusi diena, un apspriež nākotnes plānus. Īpaša nozīme šajā procesā ir galdam, kurš parasti atrodas virtuvē vai ēdamistabā. Šī mēbele ir kā vienojošais elements, kas kvalitatīvi pilda savu funkciju, neatkarīgi no cilvēku skaita, kas pie virtuves galda ēd, gatavo maltīti vai dara ko citu. Mūsu interneta veikalā atradīsi plašu un daudzveidīgu galdu piedāvājumu lielām un mazām virtuvēm, šobrīd ir ļoti populārs arī galds transformers, kad ir jāuzņem arī viesi.

Novietojums telpā un telpas izmērs

Nepietiekami novērtēts aspekts virtuves galda izvēlē ir telpas izmērs, jo tas tiešā veidā ietekmēs ne tikai virtuves izskatu, bet arī funkcionalitāti un cilvēku komfortu. Lai arī pircējiem nereti iesaka izvēlēties lielāku galdu, nekā viņiem nepieciešams, jāraugās, lai, novietojot to telpā kopā ar galdiem, sēdētāji varētu ērti piecelties, izbīdīt krēslu un pārvietoties pa telpu. Minimālais ieteicamais attālums no galda līdz sienai ir vismaz viens metrs.

Nelielās virtuvēs galdus var novietot pie sienas vai pat palodzes, radot papildu platību, kur novietot traukus un citus priekšmetus, taču šajā gadījumā krēsliem būs mazāk vietas. Tāpat, ja telpa ir maza, labāka izvēle būs pārveidojams galds, ko nepieciešamības gadījumā var salikt.

Galda tips

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties dažāda tipa galdus katra pircēja vajadzībām:

  • Bāra galdiņš – mazāka izmēra, viegli lietojamas mēbeles, kas var noderēt viesu uzņemšanai, lai servētu uzkodas un dzērienus. Bārda galdi pieejami dažādos augstumos, kā arī iespējams iegādāties viegli pārvietojamus modeļus ar riteņiem;
  • Ēdamistabas/pusdienu galds – dažādu lielumu, formu un dizainu galdi maltīšu baudīšanai un citām vajadzībām;
  • Ēdamistabas mēbeļu komplekts – saskaņots komplekts ar galdu un krēsliem;
  • Galda virsma – izturīgas un pievilcīgas galda virsmas virtuvēm;
  • Konsoles galds – kompakta, eleganta mēbele, kuru parasti novieto pie sienas.

Izmērs

Vēl viens īpaši svarīgs aspekts virtuves galda izvēlē ir tā izmērs. Kā jau iepriekš minējām, lielums ir jāpielāgo telpai, kurā mēbele atradīsies, taču jāņem vērā arī tas, cik personu pie galda visbiežāk sēdēs. Tāpat arī, ja pie Tevis bieži nāk viesi, prātīgāk dot priekšroku lielākam modelim, ja to pieļauj telpas platība.

Vidēji mērot, 180 cm garš galds pietiks sešiem krēsliem. Atceries, ka pie galda atradīsies arī krēsli, un tiem jābūt viegli pārvietojamiem, lai cilvēki varētu tikt ārā no savām sēdvietām. Vienai personai nepieciešami aptuveni 55 līdz 60 cm plus 30 cm, lai sēdētāji justos ērti. Ēdienu servēšanai derēs galds, kura platums ir vismaz 80 - 100 cm.

Funkcionalitāte

Lai pielāgotu virtuves galdu savām vajadzībām, ikdienai un mājokļa platībai, ir iespējams iegādāties modeļus, kurus vajadzības gadījumā var ne tikai salikt, novietojot vietā, kuras tas netraucē ikdienas aktivitātēm, kā arī tādus galdus virtuvei, kurus var paplašināt, sniedzot iespēju to izmantot lielākam cilvēku skaitam, kas arī būs laba izvēle mazai telpai. Proti, ikdienā galdu var salikt līdz mazākajai versijai savukārt, kad ciemos ierodas viesi, to var paplašināt.

Materiāls

Interneta veikalā 220.lv pieejamie virtuves galdi izgatavoti no daudzveidīgiem materiāliem, tai skaitā: finiera, saplākšņa, kokskaidu plātnes MDP, kokšķiedru plātnes MDF, masīvkoka, metāla, stikla, tērauda un citiem.

Materiālam, no kāda galds izgatavots, ir īpaša nozīme, jo tas ietekmē gan to, kā mēbele izskatīsies, cik ilgi tā kalpos, izturēs slodzi un vai to būs viegli tīrīt. Piemēram, stikls izskatās skaisti, taču uz tā redzams katrs traips un pirkstu nospiedums, tādēļ tīrīšana būs sarežģītāka. Kokskaidu plātnes galds būs salīdzinoši viegls, pievilcīgs un pieejams dažādos dizainos. Dabīgā koka galdi ir ļoti skaisti, taču tos var ātri sabojāt.

Dizains

Pateicoties plašajam virtuves galdu piedāvājumam 220.lv, ikviens pircējs šeit var atrast tieši tādu modeli, kas atbilst viņa gaumei. Neatkarīgi, vai Tev patīk klasiskais, skandināvu, modernais vai cits stils, pie mums būs vismaz viens Tev piemērots virtuves galds.

Iegādājoties virtuves galdu, Tev ir jāizdara svarīga izvēle – jāiegādājas tāda mēbele, kas būs pilnībā pieskaņota telpas interjeram vai arī jādod priekšroka košam modelim, kas piesaistīs uzmanību un izcelsies.  

Atceries, ka svarīgi arī padomāt par galda formu – vai Tev nepieciešams apaļš, kvadrātveida, taisnstūrveida vai ovāls galds.

Cena

220.lv virtuves galdu cenas ir dažādas. Lētāko galda modeli interneta veikalā vari iegādāties tikai par 28 eiro savukārt dārgākais pusdienu galds maksā 1291 eiro. Mēbeļu cenu galvenokārt ietekmē materiāli, no kādiem tās izgatavotas, kā arī ražotājs, galda izmērs, dizains un komplektācija.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu preču sortimentu, sākot ar mēbelēm, beidzot ar rotaļlietām, velosipēdiem, datortehniku, auto precēm un pat kosmētiku. Iesakām izmēģināt iepirkšanos pie mums, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājies nepieciešamās preces sev ērtā laikā un vietā – izmanto datoru vai arī lieto mūsu aplikāciju telefonā vai planšetē. Pasūti preces ar sev piemērotāko piegādes veidu vai saņem tās bezmaksas mūsu birojā. Ja nepieciešams, sazinies ar mūsu lieliskajiem klientu apkalpošanas centra speciālistiem.
  • Tas ir droši. Iepērkoties mūsu interneta veikalā, Tev nav jāsatraucas par savu datu drošību.
  • Tas ir izdevīgi. Pie mums ir vērts ienākt katru dienu, jo regulāri piedāvājam dažādas atlaides un akcijas ne tikai precēm, bet arī piegādei!