Moskītu tīkli

(45)

Insektu sieti logiem un durvīm 220.lv e-veikalā ir pieejami par super cenām plašā klāstā. Droša un efektīva aizsardzība pret kukaiņiem visas diennakts laikā. Vēlaties vasarā gulēt ar atvertiem logiem, taču traucē odi? Moskītu tīkls ir praktiski neredzams, taču neļauj nevēlamiem ciemiņiem iekļūt mājās. Moskītu tīkls logiem ir pieejams baltā un melnā krāsa, kā arī Jūsu izvēlei piedāvājam lielu izmēru daudzveidību. Nostiprināt šo brīnumlīdzekli var ar speciālās līmlentes palīdzību. Uzstādīšana ir ātra un vienkārša, Jūs varēsiet to izdarīt pāris minūšu laikā. Poliestera audums ir ļoti izturīgs un godam kalpos Jums ilgu laiku. Papildus komfortu garantēs moskītu tīkli ar magnētu, pateicoties kruram, arī dzīvnieki varēs brīvi iziet pastaigā. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un pasargājiet sevi no odiem, mušām un citiem kukaiņiem.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Moskītu tīkli internetā

Gada siltajā laikā kukaiņi ir viena no galvenajām problēmām katrā mājā – pat tad, ja jūs dzīvojat daudzdzīvokļu mājas augšējā stāvā. Tāpēc kvalitatīva aizsardzība pret tiem ir ļoti svarīga. Pašlaik visvienkāršākais un efektīvākais līdzeklis mājokļa aizsardzībai pret kukaiņiem ir moskītu tīkls. Internetveikals 220.lv piedāvā plašu moskītu tīklu sortimentu, tāpēc mūsu vietnē jūs vienmēr varat izvēlēties jūsu mājai vispiemērotākos variantus. Ja rodas kādi jautājumi – vērsieties pēc palīdzības pie 220.lv konsultantiem.

Moskītu tīkli palīdz novērst mušu, odu un citu “neaicinātu viesu” iekļūšanu mājoklī caur logiem, durvīm un mansarda logiem. Moskītu tīkls tiek piestiprināts mājokļa ārpusē un iekšpusē, uz logiem, apkārt gultai – variantu ir daudz, ir tikai jāizvēlas – kāds būs piemērots tieši jums.

Moskītu tīkls var būt “slēpts”, nepamanāms. Tas saplūdīs ar apkārtējo vidi un tikai izpildīs savu funkciju, bet tiem, kas baidās, ka tādu tīklu nepamanīs bērni vai mājdzīvnieki, mēs iesakām “zebras” tipa aizsardzību pret kukaiņiem.

Moskītu tīkli parasti tiek stiprināti uz logiem. Tādā gadījumā jūs varat izvēlēties vienu no tīkla veidiem: “zebra”, pretalerģisks vai “neredzams” tīkls. Mēs esam pārliecināti, ka viens no tiem noteikti būs piemērots jūsu mājai. Bīdāmajām durvīm vispiemērotākie būs plisētie tīkli – tos būs vieglāk nobīdīt malā, kad jūs atverat durvis, lai iekļūtu telpā. Jūs varat arī izvēlēties ruļļveida tīklus vai durvju tīklus. Tie noderēs, ja vēlēsieties uzvēdināt telpu, atverot logus un durvis.