Biroja mēbeles

Biroja mēbeles

Izvēloties piemērotākās mēbeles birojam, nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām – sākot jau ar materiālu no kāda mēbeles tiks izgatavotas, līdz pat to krāsai. Biroja mēbeļu izvēle ir jāveic ļoti atbildīgi, saprotot, kādas mēbeles ir nepieciešamas, kā arī jāņem vērā, lai tās būtu pietiekami ērtas un funkcionālas.

Ir iespējams iegādāties biroja mēbeles, kas izgatavotas gan no koka skaidu plāksnēm, gan no kokšķiedras plāksnēm, gan arī no koka masīva. Vispopulārākais materiāls ir laminētas koka skaidu plāksnes, jo tā īpašības ir ļoti labas, kā arī cenu ziņā šis materiāls ir izdevīgāks par citiem materiāliem. Savukārt, piemēram, iegādājoties kokšķiedru plāksnes, jāņem vērā, ka izmaksu ziņā šis materiāls ir par aptuveni 20% dārgāks nekā laminētas koka skaidu plāksnes. Kā zināms, biroja mēbeles visbiežāk rada klientu iespaidu par uzņēmumu, tāpēc, ja ikdienā nepieciešams saskarties ar klientiem, tad noteikti pievērs uzmanību tam, lai biroja mēbeles būtu izgatavotas no kvalitatīva materiāla, kas arī vizuāli izskatās pievilcīgs. Pieskaņo uzņēmuma tēlam Izvēloties biroja mēbeles, pati svarīgākā lieta ir izvēlēties mēbeles, kas būtu piemērotas tieši jūsu uzņēmuma tēlam. Piemēram, ja uzņēmums veido tēlu kā draudzīgs un pozitīvs uzņēmums, tad šajā gadījumā īsti nederēs mēbeles, kas ir masīvas un melnos toņos. Šādam uzņēmumam daudz labāk piestāvēs mēbeles, kas ir vieglas, kā arī krāsu ziņā pievilcīgas un gaišas. Savukārt, ja uzņēmums sevi pozicionē kā klasisku, nosvērtu, tad vislabāk izvēlēties biroja mēbeles, kas rada attiecīgo noskaņu, tāpēc labāk izvēlēties klasiskas mēbeles klasiskās krāsās.

Visbiežāk biroja mēbeles tiek iedalītas divās kategorijās – mīkstās mēbeles un korpusa mēbeles. Starp mīkstajām mēbelēm ir galdi, krēsli, kā arī dīvāni. Savukārt, starp korpusa mēbelēm, ir galdi, skapji, kā arī starpsienas. Ļoti bieži mēbeles tiek izvēlētas, piemērojoties zonām. Piemēram, vadītājam ir citas mēbeles, savukārt darbiniekiem ir savādākas mēbeles. Un atpūtas stūris tiek iekārtots ar vēl savādākām mēbelēm.

Ja izvēlies mēbeles, kas veidotas no skaidu plāksnes, tad noteikti nepieciešams pievērst uzmanību tam, lai mēbeles būtu laminētas, pretējā gadījumā samazināsies mēbeļu kalpošanas ilgums, kā arī to kopšana būs daudz grūtāka.

Kas nepieciešams birojam? Birojam nepieciešami gan krēsli, gan galdi – tās ir vienas no svarīgākajām mēbelēm ikvienā birojā. Tiem ir jābūt funkcionāli labiem, kā arī vizuāli pievilcīgiem. Birojā noderēs arī skapīši, kuros iespējams salikt savas mantas. Šīs tad arī būtu primārās mēbeles, bez kurām nav iedomājams neviens birojs. Izvēloties šīs mēbeles, nepieciešams pievērst uzmanību to materiālam. Tāpat liela nozīme ir ofisa mēbeļu, krāsai, lai tās būtu harmonijā, saskaņojoties ar interjera toņiem.

Tā kā gandrīz visos birojos ir izvietoti datori, nepieciešams iegādāties datorgaldus. Lai iegādātos vispiemērotākos datorgaldus tieši sev, jāpievērš uzmanība tam, lai uz galdiem būtu gana vieta visām nepieciešamajām lietām – primāri, klaviatūrai, pelei un pašam datoram, kā arī, kancelejas piederumiem u.c.

Izvēloties piemērotākās mēbeles, ļoti svarīgi ir saprast, cik daudz vietas ir birojā un cik liela izmēra biroja mēbeles vari iegādāties. Noteikti nevēlies vilties, kad atvedīs visas iegādātās mēbeles, bet sapratīsi, ka nav vietas, kur visas šīs mēbeles novietot. Tāpēc vislabāk būtu izmērīt biroja telpu, pirms veikt neapdomīgus pirkumus.

Biroja krēsli – viena no svarīgākajām lietām Kad jāizvēlas biroja krēsli, ņem vērā to, lai tie būtu gana ergonomiski un ērti. It īpaši tad, ja darbiniekiem birojā nepieciešams pavadīt garas darba stundas. To izvēle ir ļoti plaša. Ir iespējams iegādāties biroja krēslus, kuri ražoti no auduma, dabīgās ādas, eko-ādas, gobelēna, laminēta finiera, sietiņauduma, kā arī daudziem citiem materiāliem. Noteikti pievērs uzmanību arī biroja krēsla augstumam un dziļumam. Savukārt, krāsu izvēle ir gana plaša. Mūsdienās iespējams iegādāties biroja krēslus ļoti daudzās krāsās, sākot no klasiski melnās un baltās, beidzot ar košiem biroja krēsliem – atkarībā no uzņēmuma tēla. Izvēloties biroja krēslu, ir svarīgi ņemt vērā arī to, kāds ir maksimālais pieļaujamais lietotāja svars. Ievērojot šos kritērijus, iespējams iegādāties piemērotākās mēbeles!

Jūsu pārskatītās preces