Virtuves mēbeles

Viss, kas nepieciešams, lai Jūsu virtuve būtu funkcionāla un ērta – stipras un izturīgas virtuves mēbeles.  Krāsu un stilu daudzveidība ļaus izveidot vēlamo interjeru un saglabāt harmonisku stilu, bet plašā dažādu modeļu izvēle ļaus nodrošināt maksimālu esošās telpas izmantošanu, ņemot vērā Jūsu vajadzības. Tāpēc, ja virtuvē Jums ne tik svarīga ir estētika, cik ilgtermiņa risinājumi, kvalitatīvas virtuves mēbeles Jūs varat atrast mūsu sortimentā. 

Virtuves mēbeles

Virtuve ir viena no visapmeklētākajām telpām mājoklī. Te gatavojam ēst, bieži vien uzņemam viesus, baudām kafiju, ēdam visas svarīgākās dienas maltītes. Un tieši tāpēc virtuvei ir jābūt telpai, kurā gan paši, gan mūsu viesi var justies labi un komfortabli.

Virtuves mēbeles un iekārtojums jāizvēlas parocīgs, funkcionāls, saimnieces prasībām atbilstošs un patīkams acīm! Virtuves iekārtošana nesastāv tikai no sadzīves tehnikas vien. Lai gan plītij, ledusskapim un cepeškrāsnij ir sava būtiskā nozīme virtuvē, arī mēbelēm un pārējam iekārtojumam ir liela vērtība. Lai kādas virtuves mēbeles mēs arī neizvēlētos iegādāties, vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību pretskatam. Par pretskatu sauc virtuves komplekta priekšpusi. Un ja reizēm ļoti gribas ietaupīt – virtuves iekārtojums noteikti nav tā lieta uz kā rēķina to darīt.

Virtuves priekšmetus un mēbeles izmantojam daudz, ikdienā un intensīvi. No mēbeļu materiāla kvalitātes, no kura būs izgatavotas durtiņas un atvilktnes, būs atkarīgs tās kalpošanas laiks. Ņemot vērā mehānisko iedarbību uz šīm detaļām, tās nolietosies ātri, ja nebūs kvalitatīvas un izturīgas. Tieši tāpēc virtuves mēbeles izvēlamies ilgtermiņam, ja vien, protams, nevēlamies ik pēc gada diviem pārveidot visu virtuvi! Lielākoties virtuves mēbelēs izmanto apdarinātu finierskaidu vai plastikātu. Protams, vislabākais un arī visdārgākais variants – dabīgais koks: ķirsis, riekstkoks, ozols. Virtuvē bieži vien pielieto arī MDF flīzes – ekoloģisks materiāls ar savu priekšrocību komplektu. Viendabīgās flīzes ar izturīgu struktūru un mitrumizturīgas. Iespējams izvēlēties glancētas vai matētas, ar reljefu virsmu vai gludas. Tā kā mūsdienu tirgus piedāvā ārkārtīgi daudz virtuves mēbeļu variantus, izvēle ir ļoti liela. Tomēr, pirms izvēlamies konkrētas virtuves mēbeles, jātiek skaidrībā par savām prasībām.

Cik daudz laika, vidēji ģimene pavada virtuvē? Cik liela ir ģimene un cik plašs draugu loks, kuri nāk bieži ciemos? Lai varētu uzņemt viesus virtuvē, vislabāk izvēlēties funkcionālas mēbeles, kuras ekonomēs platību! Ja mājoklī dzīvo tikai viens vai divi cilvēku, negrasoties mainīt savu ģimenes stāvokli, varbūt labāk izvēlēties bāra leti, pie kuras var arī paēst. Tad paliks vairāk brīvas platības un virtuve neizskatīsies pieblīvēta. Kad tikts skaidrībā par savām vajadzībām, tikai tad varam sākt domāt par kvalitāti un virtuves mēbeļu struktūru. Pirms lēmuma pieņemšanas noteikti vajadzētu pievērst uzmanību detaļām. No to kvalitātes atkarīga mēbeļu funkcionalitāte. Piemēram, galda virsmai ir jābūt drošai – pievēršam uzmanību tās izturībai un mitrumnoturībai. Izturība pārkarēm, durvju eņģēm un šarnīriem – to der pārbaudīt laicīgi. Skapīšu iekšējā telpa, plauktiņi, grozi un citas konstrukcijas, ko grasāmies novietot virtuvē – vai tās būs drošas un atbildīs Jūsu vajadzībām? Tiesa, nevajadzētu ignorēt arī jaunmodīgos dizaineru izgudrojumus – lai cik neparasti arī neizskatītos, ja tas ir ērti, no ērtībām nevajadzētu atteikties. Ne tikai mēbeles vien ir virtuves omulības un ērtuma veidotājas – arī atbilstošs sienu krāsojums virtuves interjerā var darīt brīnumus! Tiesa, vienas ideālas krāsas nav. Katram mājoklim, katrai telpai tā būs cita, tomēr ir pāris ekspertu ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties saviem apstākļiem vispiemērotāko. Spilgtu un piesātinātu toņu fasādes vairāk piemērotas dinamiskiem, jauniem un eksperimentēt gribošiem cilvēkiem. Ir cilvēki, kurus spilgtie toņi, piemēram, spilgti dzeltens un sarkans, uzmundrina un uzlādē ar jaunu enerģiju. Tomēr ir cilvēki, kam sarkana virtuves sienu krāsa šķitīs agresīva un absolūti nepiemērota. Tad var izlīdzēties ar zilajiem toņiem, kas nomierina, savukārt violets piešķir pašapziņu. Spilgtie toņi der gan gaišām, gan tumšām telpām, bet jāievēro pāris noteikumu. Lai izvēlētos spilgtus toņus telpai, virtuvei jābūt plašai, jo mazā telpā spilgtās krāsas kļūs uzmācīgas un nogurdinās, uztrauks, bet telpu šķietami padarīs vēl mazāku. Lielākoties tiek uzskatīts, ka spilgti toņi piemēroti tādām telpām, kurās cilvēks uzturas īsu laika posmu.

Tātad, ja virtuvē ikdienā atrodamies tikai uz īsu brīdi, spilgtie toņi derēs. Bet, ja virtuvē pavadām samērā daudz laika, labāk izvēlēties kaut ko mierīgāku. Bēšos, piena baltos, pelēcīgos un brūnganos toņus jebkurā telpā, arī virtuvē, iecienījuši mierīgi un nosvērti cilvēki, kuri atbalsta tradicionālas vērtības, klasiku. Šie toņi ir universāli un der praktiski jebkura izmēra telpai. Tomēr šāds krāsu risinājums ar laiku var kļūt garlaicīgs un pat nomācošs. Tad var papildināt interjeru ar spilgtiem akcentiem - griestu lampu, virtuves tekstilu dzīvespriecīgos toņos un tā tālāk.

Jūsu pārskatītās preces