Virtuves mēbeles

Viss, kas nepieciešams, lai Jūsu virtuve būtu funkcionāla un ērta – stipras un izturīgas virtuves mēbeles.  Krāsu un stilu daudzveidība ļaus izveidot vēlamo interjeru un saglabāt harmonisku stilu, bet plašā dažādu modeļu izvēle ļaus nodrošināt maksimālu esošās telpas izmantošanu, ņemot vērā Jūsu vajadzības. Tāpēc, ja virtuvē Jums ne tik svarīga ir estētika, cik ilgtermiņa risinājumi, kvalitatīvas virtuves mēbeles Jūs varat atrast mūsu sortimentā. 

Kā izvēlēties virtuves mēbeles?

Virtuve ir viena no tām telpām, kurā cilvēki pavada diezgan daudz laika, vēl jo vairāk, ja viņiem patīk gatavot. Šī ir vieta, kurā valda patīkama atmosfēra, gardi smaržo un sarunas vedas visraitāk. Neatņemama funkcionālas un skaistas virtuves sastāvdaļa ir kvalitatīvas virtuves mēbeles, kuras iegādāties vari arī pie mums, interneta veikalā 220. Par to, kā tās izvēlēties, lasi turpinājumā!

Mēbeles virtuvei pēc kategorijām

Mūsu interneta veikala piedāvājumā ir vairāku kategoriju virtuves mēbeles, sākot ar atsevišķiem krēsliem, galdiem un to komplektiem, beidzot ar gatavām virtuves iekārtām dažādos stilos.

  • Virtuves iekārtas – gatava virtuves mēbeļu komplekta iegāde ir gudrs risinājums dažādi iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas sniedz iespēju efektīvā un vienkāršā veidā atrast vienotā stilā veidotu virtuves iekārtu, ietaupot laiku. Otrkārt, tas nereti arī ietaupa naudu, jo nav nepieciešams atsevišķi pasūtīt katru detaļu, lai tās visas būtu vienādā dizainā. Un, treškārt, plašais piedāvājums interneta veikalā 220.lv ļauj atrast tieši tādu virtuves mēbeļu komplektu, kas atbilst Tavām iespējām un gaumei. Virtuves iekārtā visbiežāk ietilpst augšējie un apakšējie virtuves skapīši un darba virsma. Tādi elementi kā izlietne, iebūvējamā sadzīves tehnika un tvaika nosūcējs, jāiegādājas atsevišķi.
  • Virtuves galdi – ja mājoklī nav atsevišķas ēdamistabas, maltītes visbiežāk tiek baudītas virtuvē, pie pusdienu galda. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā ir daudzveidīgi un praktiski virtuves galdi dažādām vēlmēm un vajadzībām. Piemēram, tiem, kam mājoklī ir ierobežota platība, noteikti noderēs saliekamais galds, savukārt tiem, kas novērtē klasiskas vērtības, patiks elegantais masīvkoka pusdienu galds.
  • Virtuves krēsli – krēsli, tāpat kā pusdienu galds, ir neatņemama virtuves sastāvdaļa. Tos izvēloties, uzmanība jāpievērš ne tikai dizainam un kvalitātei, bet arī komfortam, kuru mēbele nodrošina. 220.lv piedāvājumā ir dažādu stilu un materiālu virtuves krēsli plašā cenu diapazonā. Noteikti ir vērts šo sortimentu izpētīt.

Virtuves mēbeļu kvalitāte

Izvēloties virtuves mēbeles, īpaša uzmanība jāpievērš to detaļām, jo kopējā krēslu, galdu un virtuves iekārtas kvalitāte tiešā veidā ietekmē to, kāda būs mēbeļu funkcionalitāte. Svarīgs ir ne tikai pirmais iespaids par katra mēbeles dizainu. Nozīme ir arī tam, no kāda materiāla virtuves mēbeles izgatavotas, kādi ir to stiprināšanas veidi, cik izturīgas ir eņģes, šarnīri un pārkares, kā iekārtas daļas tiek stiprinātas kopā.

 Tā kā mēbeles parasti tiek piegādātas izjauktā veidā, padomā, kas parūpēsies par to prasmīgu montāžu. Mēbelēm ir jābūt stabilām, izturīgām un drošām, kā arī jāizvērtē, cik kvalitatīva ir virtuves darba virsma, kura tiks pakļauta lielai slodzei, nereti arī mitruma un citu apstākļu iedarbībai.

Virtuves mēbneļu materiāls

 

Visbiežāk virtuves mēbeļu izgatavošanā tiek izmantots plastikāts vai apdarināta finierskaida. Tāpat, protams, ir iespēja izvēlēties dabīgo koksni, piemēram, riekstkoku, ķirsi un ozolu, kas būs skaists un ekoloģisks papildinājums jebkurai virtuvei. Virtuves iekārtu izgatavošanā izmanto MDF un MDP plātnes, kas labi iztur mitrumu un ir ekoloģisks materiāls.

Izvēloties virtuves krēslus, jāpadomā, kāds materiāls vislabāk varētu telpā iederēties, turklāt tam vajadzētu saskanēt arī ar galda dizainu. Mūsdienās papildus klasiskiem koka krēsliem var izvēlēties arī finiera, metāla un dažādu citu materiālu kombināciju modeļus. Krēsla izvēlē svarīgs ir tā sēdekļa materiāls, jo tas tiešā veidā ietekmē kopējo mēbeles izskatu un ilgmūžību. Pievērs uzmanību, no kāda materiāla ir ražots Tevi interesējošā krēsla sēdeklis, lai izvērtētu, vai tas spēs saglabāt savu izskatu arī pēc pāris gadiem.

Protams, arī virtuves galdu piedāvājumā ir dažādu materiālu modeļi. Masīvkoku papildina finieris, saplāksnis, kokskaidu plātnes, metāls, plastmasa un pat stikls. Atliek tikai izvēlēties to, kas vislabāk iederas telpā un saskan ar krēsliem un citiem interjera elementiem.

Izmērs

Izvēloties virtuves iekārtu, galdu vai krēslus, svarīgi pievērst uzmanību to izmēram, pretējā gadījumā var nākties vilties pirkumā, jo izrādīsies, ka mēbeļu komplekts ir par lielu vai par mazu konkrētajai telpai. Tieši tādēļ ir vērts veltīt laiku un izmērīt katru centimetru, lai precīzi zināt, cik daudz vietas vari atvēlēt galdam, krēsliem un, cik daudz platības pietiks virtuves iekārtai.

Noteikti nevajadzētu vadīties pēc acumēra vai piemēriem citu cilvēku mājokļos, jo patiesībā mēbeles var aizņemt vairāk vietas, nekā plānots. Virtuves iekārtojumam vajadzētu būt pietiekami brīvam un funkcionālam, tā, lai visām virsmām varētu viegli un ātri piekļūt, kā arī telpa nebūtu pārblīvēta ar smagnējām mēbelēm. Prātīgāk iegādāties tikai tās mēbeles, kas tiešām nepieciešamas.

Lai noskaidrotu 220.lv pieejamo mēbeļu izmēru, rūpīgi izpēti katras preces aprakstu. Noteikti ņem vērā to, ka, piemēram, virtuves iekārtai, kurai ir atvilktnes un skapīši, tās priekšpusē jāieplāno pietiekami daudz brīvas vietas, kas ļauj tos viegli atvērt.

Virtuves mēbeļu funkcionalitāte

 Šeit noteikti jāpadomā par to, kas virtuvi ikdienā izmantos un kas tajā atradīsies, jo, piemēram, virtuves iekārtojums ģimenei ar bērniem pilnībā atšķirsies no iekārtojumu personai, kas dzīvo vienatnē, vai pārim, kas tikko apprecējušies. Šeit nozīme ir ne tikai tam, cik ērti iespējams izmantot virtuvi un tās mēbeles, bet arī, cik viegls ir ēst gatavošanas process, proti, vai viss ir ērti pieejams, nav lieku šķēršļu un tamlīdzīgi.

Jāpiezīmē, ka gadījumā, kad mājās ir mazi bērni, svarīgi pievērst uzmanību arī drošībai, piemēram, mēbeļu asajiem stūriem, atvilktnēm un skapīšu durvīm, iebūvētajai tehnikai un citiem riska faktoriem.

           

Montāža

 

Lielākajā daļā gadījumu, izvēloties virtuves iekārtas, būs nepieciešama mēbeļu komplekta montāža, tādēļ jau laicīgi ir jāpadomā par to, kas un kā šo uzdevumu veiks. Atkarībā no virtuves iekārtas lieluma un sarežģītības, montāžas process var aizņemt pat pāris dienas.

Tāpat jāpadomā arī par nepieciešamajiem instrumentiem un darbarīkiem, kas būs vajadzīgi montāžas procesā. Šī uzdevuma izpildei vēlams piesaistīt vairākus cilvēkus. 220.lv preces aprakstā parasti tiek minēts, vai konkrētais modelis tiek piegādāts izjauktā veidā.

Vituves mēbeļu cena

Interneta veikalā 220.lv iespējams izvēlēties no vairāk nekā 470 virtuves iekārtām, 1450 krēsliem, 620 pusdienu galdiem un 70 ēdamistabas komplektiem par lieliskām cenām. Mēbeļu cena atkarīga no dažādiem faktoriem, tai skaitā, materiāla, ražotāja, dizaina, funkcijām un dažādām papildu ekstrām. Piemēram, lētāko virtuves iekārtu pie mums vari iegādāties tikai par 107 eiro.

Savukārt virtuves krēslu sadaļā zemākās cenas modelis būs pieejams par 30 eiro, bet pusdienu galdi maksā sākot no 29 eiro. Kā redzams, iepērkoties interneta veikalā 220.lv, iespējams iekārtot pilnīgi jaunu virtuvi par ļoti izdevīgām cenām.

Stils

Izvēloties virtuves mēbeles, nozīme vienmēr ir stilam, kam jāsasaucas ar kopējo telpas iekārtojumu. Lielākoties mūsdienās stilus var iedalīt trīs plašākos veidos:

  • Klasiskais stils – to parasti raksturo koka mēbeles. Šī stila virtuves ir mājīgas, ar patīkamu atmosfēru. Iecienīta izvēle ģimenēm ar bērniem;
  • Modernais stils – tā galvenais mērķis ir nodrošināt ērtību un funkcionalitāti. Šeit noteikti jāpiemin populārais Skandināvu stils, kas izceļas ar minimālismu, vienlaikus nodrošinot visu nepieciešamo. Mēbeles, kas veidotas šajā stilā, parasti ir gaišās, patīkamās krāsās, veidotas no viegliem un izturīgiem materiāliem;
  • Hi-tech stils – to raksturo metāla un stikla izmantošana mēbelēs. Šāda stila modeļi neaizņem maz vietas, rada elegantu un izsmalcinātu atmosfēru interjerā.

Kādēļ izvēlēties interneta veikalu 220.lv?

Mūsu interneta veikals Latvijā ir iecienīts un atpazīstams, jo mēs nodrošinām ne tikai plašu un daudzveidīgu preču sortimentu, bet arī sniedzam pircējiem pozitīvu iepirkšanās pieredzi. Lūk, kādēļ izvēlēties 220.lv:

  • Tas ir droši. Iepērcies pie mums bez raizēm, jo mēs parūpēsimies par Tavu datu drošību. Tas attiecas gan uz ievadīto informāciju, veicot maksājumus, gan arī citiem datiem.
  • Tas ir izdevīgi. Mēs esam parūpējušies par to, lai daudzām precēm, kas pie mums atrodamas, būtu zemākās pieejamās cenas. Ietaupījis pircējs ir laimīgs pircējs!
  • Tas ir ērti. Tā vietā, lai plānotu došanos iepirkties, tērētu laiku, naudu un pūles, Tu vari jebkurā diennakts laikā ienākt interneta veikalā 220.lv, iegādāties vēlamo preci un saņemt ar izvēlēto piegādes veidu, kaut vai līdz mājas durvīm.

Jūsu pārskatītās preces

Apkalpojam zvanus visu DIENNAKTI

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt