Skrejriteņi

(158)

Lai arī klasiskais skrejritenis biežāk tiek uztverts kā bērnu pārvietošanās līdzeklis, mūsdienās to modeļu daudzveidība un dizaini ir ievērojami pilnveidojušies un mainījušies, kā rezultātā arī pieaugušie sākuši izmantot tos izmantot ikdienā kā transportlīdzekļus, vai, lai nodarbotos ar ekstrēmo sportu. Interneta veikalā 220.lv vari iegādāties dažādu veidu modeļus – šeit pieejami gan elektriskie skrejriteņi, gan skrejriteņi bērniem, skrejriteņi pusaudžiem un pieaugušiem, kā arī triku skrejriteņi un daudzi citi. Tiem, kas vēlas izmēģināt ko neparastu, iesakām izvēlēties trīsriteņu skrejriteni. Galvenais, kas jāņem vērā, iegādājoties skrejriteni bērniem, pusaudžiem vai pieaugušajiem, ir tā izmēra atbilstība braucēja augumam, materiālu kvalitāte, maksimālā kravnesība, riteņu veids un izmērs. Ne mazāk svarīga ir arī iespēja skrejriteni salocīt, lai to varētu vienkāršāk pārnēsāt un uzglabāt, neaizņemot daudz vietas. 220.lv piedāvājumā ir skrejriteņi ar dažādiem košiem dizainiem, kuros atpazīsi Zirnekļcilvēku, Minjonus, Zibens Makvīnu un daudzus citus filmu varoņus, savukārt skrejritenis pusaudzim var būt vienkrāsains vai ar kādu rakstu. Braukšana ar tik košu un stilīgu skūteri būs vēl aizraujošāka, un radīs Jūsu bērnam daudz patīkamu emociju.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Skrejriteņi brīvā laika pavadīšanai

Pirmais skrejritenis parādījās 100 gadus atpakaļ – tos izgudroja paši bērni! Tas sastāvēja no parasta dēļa ar ritentiņiem un koka stūri. Velosipēdi, skeitbordi un skrituļslidas ātri iedzīvojās visā pasaulē, taču skrejriteņi atradās aizmirstībā līdz pat 1990. gadam. Jāteic, tolaik, Vimam Ouboteram bija māsa, kurai viena kāja bija īsāka par otru, tādēļ viņai nebija iespējams braukt ar velosipēdu, un viņš saprata, ka šajā gadījumā ir vajadzīgs kāds vienkāršāks risinājums. Tādējādi, skrejritenis kļuva noderīgs un populārs. Ar to ir ērti pārvietoties parkā vai pagalmā. Ar to ir iespējams pārvietoties gan pa ielām, gan arī pa velosipēdu celiņiem. Skrejritenis pieaugušajiem ir lielisks veids kā pavadīt brīvo laiku siltajā laikā.

Piedāvātais klāsts

Skrejriteņi – tā ir teicama izklaide, ko dievina gan bērni, gan arī pieaugušie. Pasūti pie mums modeli, kurš iepatikās! Pie mums varēsiet atrast patiesi plašu izvēli: sākot ar rotaļlietām gadu veciem bērniem, līdz pat elektriskajiem modeļiem pusaudžiem un pat pieaugušajiem. Skrejriteņi bērniem - tiešām ir lieliska izvēle. Vēl pavisam nesen, gluži neiedomājama lieta bija skrejritenis gadu vecam bērnam – jo šādā vecumā daudzi bērni vēl pat iet tā īsti nemāk! Lai nu, kā arī būtu, kāda franču kompānija ir izstrādājusi patiešām ekskluzīvu modeli – bērniem no 1 līdz 6 gadu vecumam. Braukšanai ar skrejriteni ir vairāki posmi: sākumā bērnu skrejritenis ir aprīkots ar sēdekli un rokturi, aiz kā turot vecāki var vizināt savu bērnu. Pēc tam rokturis tiek noņemts un bērns braukā patstāvīgi. Laika gaitā sēdeklis tiek noņemts un tiek uzstādīta stūre – mazulis patstāvīgi var vizināties ar īstu trīsriteņu skrejriteni. 2-3 gadus veciem bērniem rekomendējami trīsriteņu modeļi. Bērns šādus transportlīdzekļus vada, tostarp pārvietojot smaguma centru pagrieziena veikšanas virzienā. Tādējādi, vadības mehānisms laideni pagriež to bērnam vēlamās kustības virzienā. Sākumā šāds princips var šķist dīvains, taču bērni ļoti ātri pielāgojas un veiksmīgi apgūst šādu vadības principu. Daži trīsriteņu modeļi ir aprīkoti ar regulējama augstuma stūri, citiem stūres augstums ir fiksēts. Ja bērns vēl ir pavisam mazs, tad var izvēlēties skrejriteni ar regulējamu stūres augstumu, tādējādi, bērns augs kopā ar savu transportlīdzekli. Vecāka vecuma bērni bieži vien jau spēj noturēt līdzsvaru, tādēļ viņiem būs piemēroti klasiskie divriteņu skrejriteņi. Savukārt pusaudzi varētu ieinteresēt triku skrejritenis.

Pie mums Jūs varēsiet tostarp atrast arī saliekamus skrejriteņus, ko ir ērti pārvadāt vai nest, ja bērns vairs nevēlas braukāt. Tas parasti ir ideāls risinājums dāvanas sakarā, tādējādi ļaujot pārdzīvot daudzu laimes brīžus, ne tikai uz ielas, bet arī mājās. Šāda dāvana liks bērniem vairāk kustēties, nodarboties ar sportu, tai skaitā, pavadot mazāk laika skatoties televizoru vai arī spēlējot datorspēles. Skrejriteņiem ir kompakts izmērs, tos ir ērti uzglabāt dzīvesvietā, savukārt, nepieciešamības gadījumā, tos lieliski var ievietot jebkurā automašīnā. Tie ir lētāki par divriteņiem vai trīsriteņu velosipēdiem, ko augstu novērtēs taupīgi vecāki. Iegādājoties dāvanu internetā, Jūs ieekonomēsiet ne tikai savu laiku, bet arī naudu. Apguvis braukšanas prasmi ar skrejriteni, bērns ievērojami vieglāk un ātrāk iemācīsies noturēt līdzsvaru uz velosipēda un braukt ar to. Skrejritenis bērniem ir lielisks veids kā aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku!