Vīriešu smaržas

Giorgio Armani vīriešu smaržas

(55)

Giorgio Armani ir viens no līderiem modes industrijā, kas piedāvā ne tikai ekskluzīvu apģērbu, bet arī neatkārtojamas un enerģiskas smaržas vīriešiem. Daudzas pasaules slavenības izvēlas tieši Giorgio Armani smaržas, lai izceltu savu raksturu un emocijas.

Ikviens vīrietis vēlas justies drosmīgs, spēcīgs un pārliecināts par sevi, to visu var panākt ar Giorgio Armani smaržām. Smaržās dominē austrumu garšvielu, koksnes, ādas un citrusaugļu notis, to unikāla kombinācija pārsteigs Jūs.

Pasaules atzinību ir ieguvuši Acqua Di Gio, Code, Stronger With You, Eau de Nuit un citi aromāti. Zīmols izceļas ar to, ka piedāvā vīriešiem ne tikai tualetes ūdeni, bet arī parfimērijas ūdeni Code un Acqua Di Gio ar stiprāku parfīma koncentrāciju īpašajiem mirkļiem vai notikumiem, ar tādu aromātu Jūs noteikti nepaliksiet nepamanīts.

Lai vēl vairāk izceltu aromātu, ir iespēja iegādāties dažādu kompozīciju komplektus, kas sastāv no smaržām un kosmētikas, piemēram, dušas želejas vai dezodoranta. Iepazīstieties ar Giorgio Armani smaržu piedāvājumu vīriešiem un izvēlieties īstā uzvarētāja aromātu!

Preču atspoguļojums

Noderīgi padomi Vairāk

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu