Distanču slēpes

(5)
Distanču slēpes bērniem Rossignol Princess Waxbase/XC Ski JR ar stiprinājumiem cena un informācija | Distanču slēpes | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 € € 377 / mēn. € 5999 1d. 14st. IZŅEMIET RĪT Uz grozu
Distanču slēpes Peltonen Delta, bez stiprinājumiem cena un informācija | Distanču slēpes | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 € € 434 / mēn. € 6899 4/5 1d. 14st. IZŅEMIET RĪT Uz grozu
Distanču slēpes Rossignol Delta Classic JR ar stiprinājumiem cena un informācija | Distanču slēpes | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 € € 629 / mēn. € 9999 1d. 14st. IZŅEMIET RĪT Uz grozu
Distanču slēpes Rossignol XT Intense 45 ar stiprinājumiem cena un informācija | Distanču slēpes | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 € € 629 / mēn. € 9999 5/5 1d. 14st. IZŅEMIET RĪT Uz grozu
Bērnu slēpošanas komplekts Skigo Ex-Elit: slēpes, universālie stiprinājumi un nūjas cena un informācija | Distanču slēpes | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 € € 440 / mēn. € 6999 1d. 14st. Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 4.8/5
1 544 vērtējumi. Apskatīt visu

Distanču slēpes, – lai šī ziema kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu!

Ziema nemaz nav iemesls garlaikoties, Jūs varat izmantot sniegotas dienas sev par labu. Aizraujošu nodarbju ziemas sezonā ir daudz, un viena no tādām aktivitātēm ir slēpošana. Pastaigas pa ierīkotām trasēm, pa mežiem, gar upju vai jūras krastu – tik romantiski un aizraujoši! Tas var sniegt vēl nebijušas emocijas slēpošanas iesācējiem un uzkurināt sportistu garu lietpratējos. 220.lv Jūs varat iegādāties distances slēpes par labākajām cenām. Jūsu ērtībai pie mums atrodams arī distanču slēpju komplekts.

Slēpju veidi

- Slēpes klasiskajam solim – tradicionālajam slēpošanas stilam visbiežāk pa ierīkotām sliedēm un trasēm. Garākais slēpju veids, kas rada mazāku spiedienu uz sniegu, samazina berzi un uzlabo slīdēšanu. Ieteicams izvēlēties slēpes, kas ir aptuveni 15-25 cm virs Jūsu auguma.

- Slēpošanai slīdsolī. Braukāšana ar tādām slēpēm ir ļoti enerģiska un līdzinās slidošanai. Pēc Jums paliek pēdas tā saucamajā “skujiņā”. Slēpju darba virsma var būt gluda (atspēriena zona jāiesmērē ar speciālu līdzekli) vai ar zobiņiem. Šādi zobiņi palīdz atsperties, taču jārēķinās, ka tie nedaudz samazina slīdēšanu. Ieteicamais garums – aptuveni 5-10 cm virs auguma.

- Kombinētās jeb universālās slēpes gan klasiskajam solim, gan slīdsolim. Ideāls slēpju veids iesācējiem, kuri vēl nav izvēlējušies sev tīkamāko slēpošanas stilu. Baudiet abus stilus, ietaupot uz vēl viena slēpju pāra iegādes. Taču ņemiet vērā, ka klasiskajam solim šādas slēpes jāiesmērē, bet slīdsolim – smērviela jānomazgā. Ieteicams izvēlēties slēpes, kas ir 10-15 cm virs sava auguma.

Svarīgi izvēles kritēriji

- Braucēja augums un svars. Distanču slēpju izmēri ir jāpielāgo slēpotāja augumam. Ieteicamais garums ir aprakstīts augstāk katram slēpju veidam. Pērkot slēpes bērnam nav ieteicams speciāli izvēlēties lielāku izmēru ar domu, lai iegādātā prece kalpotu vairākus gadus, jo tas paaugstina traumas risku. Bērnam augot, slēpes un inventārs attiecīgi ir jāmaina. Slēpotāja svaram arī ir nozīme, tāpēc pirms iegādes vienmēr pievērsiet uzmanību svara diapazonam konkrētajam modelim.

- Slēpju materiāls. Koka slēpes parasti ir lētākas, taču to svars ir lielāks, salīdzinot ar ražojumiem no plastmasas, un attiecīgi būs mazāks slēpošanas ātrums. Turklāt tās nepieciešams kopt, pirms slēpošanas uzklājot speciālu smēri. Koka slēpes būs piemērotas retām pastaigām, bet regulārai lietošanai ieteicams izvēlēties plastmasas slēpes. Tās ir vieglākas, ērti ņemamas līdzi bagāžā, neprasa iesmērēšanu, vienādi labi slīd pa jebkuras konsistences sniegu. Profesionāļi iesaka iegādāties plastmasas slēpes ar zobiņiem.

- Slēpju platums. Ilgstošiem pārgājieniem, ja ir paredzēta slēpošana pa nesagatavotām trasēm, kā arī iesācējiem ieteicams izvēlēties platākas slēpes, kas atvieglos slīdēšanu un padarīs piedzīvojumu par tiešām baudāmu.

- Zobiņi slēpju bremzēšanas zonā. Šādu zobiņu esamība atbrīvo no nepieciešamības iesmērēt bremzēšanas zonu ar speciālu vasku. Ar tādiem modeļiem pat iesācējs varēs viegli uzbraukt kalnā.

Ja esat apņēmības pilns iegādāties distanču slēpes – komplekts no 220.lv ir lielisks risinājums! Neizejot no mājām, Jūs varat pasūtīt slēpes, nūjas, stiprinājumus, apavus un slēpju kopšanas līdzekļus vienuviet!  Piedāvājumā Rossignol distanču slēpes un slēpes no citiem populāriem zīmoliem šajā jomā - Peltonen, Alpina u.c. Patiešām skaistas ziemīgas dienas ir jāķer ciet un jāizbauda, tāpēc nevilcinieties un pasūtiet distanču slēpes 220.lv par labākajām cenām!