Vannas istabas mēbeles

Skapīši, plaukti, spoguļi, mēbeļu komplekti un citi aksesuāri vannas istabai izdevīgāk 220.lv interneta veikala piedāvājumā. Augsta kvalitāte un stilīgs dizains. Mūsu sortimentā ir vannas istabas mēbeles no Lietuvas un Polijas ražotājiem, kuru produkcija ir ieguvusi plašu atzinību starp patērētājiem. Ikdienā mēs pavadam šajā telpā diezgan daudz laikā, tāpēc ir jāpievērš uzmanība ne tikai santehnikas precēm, bet arī iekārtojumam - jāizvēlas modernas un funkcionālas vannas istabas mēbeles. Temperatūras svārstības, mitrums un tvaiks var ietekmēt lietošanas ilgumu, tāpēc priekšroka ir jādod izturīgiem materiāliem. Jūsu izvēlei ir pieejami risinājumi gan mazām, gan lielām telpām - Jums tikai ir jāizvēlas piemērotākais stils un krāsa. Iepazīstieties ar mūsu plašo klāstu un izvēlieties mēbeles vannas istabai, kuras garantēs Jums komfortu jebkurā laikā.

Populārākās preces

Jaunumi

Kā izvēlēties mēbeles vannas istabai? 

Ja vēlies, lai Tavā mājoklī būtu patīkami atrasties, sāc ar vannas istabas pārveidošanu! Šī ir telpa, bez kuras mēs nevar iztikt, un tās dizainam jābūt pielāgotam gan Tavām vajadzībām, gan arī gaumei. Vannas istabai jāapvieno funkcionalitāte, pievilcība, praktiskums, kā arī drošība. Viens no nozīmīgiem aspektiem, kas vienmēr jāpārdomā, ir piemērotu vannas istabas mēbeļu izvēle, jo tām jābūt ne tikai atbilstošā izmērā un dizainā, bet arī darinātām no materiāla, kas izturēs temperatūras izmaiņas un mitrumu. Ielūkojies mūsu ceļveža turpinājumā, lai uzzinātu labākos padomus, kā atrast mēbeles savai vannas istabai!

Telpas platība un interjers

  • Ja vannas istaba ir neliela - šajā gadījumā svarīgi ir veidot kompaktu, ērtu un funkcionālu vannas istabas interjeru, izvēloties mēbeles, kas neaizņem daudz vietas. Noderēt var stūra mēbeles un santehnika, tai skaitā stūra izlietne un dušas kabīne, nevis vanna. Piekarināmie plaukti un skapīši būs laba izvēle, jo atbrīvos platību uz grīdas.

  • Ja vannas istaba ir plaša – šādās telpās iederēsies dažādi skapji, plaukti, kā arī ērti lietojamas vannas istabas virsmas, kas apvienotas ar izlietni, un nodrošina pietiekami daudz vietas, kur salikt higiēnas piederumus un citus priekšmetus. Lielākā vannas istabā var novietot arī mēbeli atpūtai – mitrumizturīgu krēslu vai solu, kas vienlaikus papildinās interjeru un pildīs praktisku funkciju.

Pat tad, ja Tavā rīcībā ir pieejama ļoti liela telpa, to nav ieteicams pārblīvēt ar dažādiem skapjiem un citām mēbelēm – atstāj brīvu vietu, kur pārvietoties. Papildus mēbelēm un santehnikai neaizmirsti arī par dažādiem gaumīgiem dekoriem, piemēram, svecēm, telpaugiem, saskaņotiem dvieļiem, oriģināliem pakaramajiem un citiem elementiem, kas padarīs telpu pievilcīgāku.

Izmērs

Pirmais princips, kas jāatceras, vienmēr, neatkarīgi no telpas, kurai piemeklē mēbeles – rūpīgi nomēri pieejamo platību, lai izvēlētie skapīši, plauktiņi un virsmas nebūtu ne par lielu, ne par mazu. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību, piemēram, vai skapītim ar spoguli pietiks vietas virs izlietnes, vai skapītis zem izlietnes būs atbilstošā izmērā, kā arī, kur plāno novietot augsto vannas istabas skapi, lai tas ikdienā netraucētu. Interneta veikals 220.lv piedāvā ļoti plašu vannas istabas mēbeļu klāstu dažādos izmēros, tādēļ uzmanīgi izpēti preces aprakstu, lai noskaidrotu, vai konkrētais modelis iederēsies Tavā mājoklī.

Nelielās vannas istabās un arī apvienotajos sanitārajos mezglos ieteicams novietot kompaktas mēbeles – skapīšus un plauktiņus, kas aizņem pēc iespējas mazāk vietas. Pie mums vari iegādāties pat tādus skapīšus, kuru platums nepārsniedz 30 cm, bet dziļums ir līdz 15 cm. Plašākās vannas istabās, protams, vari izpausties brīvāk, izvēloties lielākas mēbeles un to komplektus.

Materiāls

Vannas istabas mēbeļu izvēlē primārais faktors ir to materiāls, jo šajā telpā apstākļi atšķiras no, piemēram, dzīvojamās istabas vai guļamistabas. Mēbeles tiek pakļautas ne tikai temperatūras maiņām, bet arī mitrumam, ko rada mazgāšanās dušā vai vannā. Ne katrs materiāls spēj izturēt šādus apstākļus, tādēļ pārliecinies, ka izvēlies īpaši apstrādātas mēbeles.

Visbiežāk vannas istabas mēbeles izgatavo no MDF (kokšķiedru) plātnēm, MDP (kokskaidu) plātnēm, masīvkoka, stikla, metāla, plastmasas un vairāku materiālu savienojumiem, kuru paneļi var būt atšķirīgos biezumos. Ir svarīgi, lai vannas istabas mēbelēs izmantotie materiāli būtu apstrādāti ar atbilstošu pārklājumu (piemēram, laku), kas pasargā no mitruma ietekmes, kā rezultātā plaukti vai skapīši var saplaisāt, uzburbt un citādi deformēties. Apstrādātām jābūt arī detaļu savienojumu vietām.

Konstrukcija

Populārākās vannas istabas mēbeles ir: augšējie skapīši virs izlietnes, apakšējie skapīši zem izlietnes, kā arī tās virsma, augstie skapji un atvērtā tipa plaukti. To konstrukcija var atšķirties, jo ir modeļi, kas tiek stiprināti pie sienas savukārt brīvi stāvošie plaukti un skapji balstās uz kājiņām. Piekaramās mēbeles nodrošina vairākas priekšrocības, tai skaitā vienkāršāku telpas uzkopšanu. Taču, izvēloties šāda tipa mēbeles, noteikti vajadzētu pārliecināties, ka sienas konstrukcija spēs izturēt papildu svaru (skapītis + tā saturs).

Izvēloties skapīšus vai plauktus, kuriem ir maināms plauktu augstums, jāraugās, lai stiprinājuma vietas, kas netiek izmantotas, tiktu aizklātas ar īpašiem furnitūras aizbāžņiem, lai mitrums neiekļūtu materiāla šķiedrās.

Komplektācija

Interneta veikala 220.lv vannas mēbeļu sortiments ir veidots tā, lai ikviens pircējs šeit varētu atrast sev piemērotu modeli, kas atbilst gan viņa vajadzībām, gan budžetam. Der zināt, ka iespējams iegādāties gan atsevišķus plauktiņus un skapīšus, gan arī saskaņotus vannas istabas mēbeļu komplektus. Izvēloties gatavu komplektu, Tu uzreiz iegūsi vairākus mēbeļu elementus, kuru dizains būs saskaņots gan izskata, gan konstrukcijas ziņā.

Izvēloties apakšējos skapīšus, pievērs uzmanību tam, vai izlietne ir iekļauta komplektā. Ja nepieciešams, to vari iegādāties pie mums atsevišķi. Vēl vajadzētu padomāt arī par to, vai Tev nepieciešams skapītis ar spoguli, kas var noderēt, veicot higiēnas aktivitātes ikdienā. Mūsu piedāvājumā ir arī spoguļi ar iebūvētu apgaismojumu papildu komfortam. Vienmēr rūpīgi pārliecinies, ka mēbeļu izmērs ir pielāgots telpas platībām un saskaņots arī ar izlietnes lielumu.

Stils un krāsa

Iekārtojot vannas istabu, ir svarīgi parūpēties par to, lai viss svarīgākais būtu viegli sasniedzams un pieejams. Taču ne mazāk nozīmīgi ir pārliecināties, ka telpas iekārtojums veidots vienotā stilā un noskaņā. Vannas istaba ir vieta, kuru parasti apmeklējam pirmo, sākot dienu, tādēļ būtu patīkami izveidot tādu telpu, kur ir patīkami ienākt un uzturēties.

Pircēji var izvēlēties no dažādu stilu mēbelēm, sākot ar klasiku, beidzot ar skandināvu minimālismu. Skandināvu stils pēdējos gados ir kļuvis arvien iecienītāks, un cilvēki to izvēlas dažādu telpu, tai skaitā, vannas istabas, iekārtošanai. Tam raksturīgas gaišas krāsas, vieglums, vienkāršība, praktiskums un kvalitāte.

Ražotājs

Interneta veikalā 220.lv pieejami vairāk nekā 420 vannas istabas skapīšu modeļi, 40 mēbeļu komplekti un dažādi citi elementi, tai skaitā, plaukti un spoguļi no Eiropā un pasaulē iecienītiem un uzticamiem ražotājiem – Kiti, ADRK Furniture, Forte, Selsey un citiem. Izvēloties sev nepieciešamo modeli, iesakām rūpīgi izlasīt preces aprakstu, kā arī nepieciešamības gadījumā izmantot lapas kreisajā pusē esošos filtrus vienkāršākai mēbeļu atlasīšanai pēc konkrētiem parametriem.

Kādēļ izvēlēties no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv ir pierādījis sevi kā uzticamu un klientam draudzīgu tiešsaistes iepirkšanās vietni, kuru vērts izmēģināt arī Tev, jo:

  • Tas ir ērti. Apmeklē 220.lv jebkurā laikā un vietā, izmantojot datoru vai citas ierīces, kur pieejama mūsu mobilā aplikācija. Ja rodas jautājumi, 24 stundas diennaktī vari sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.

  • Tas ir izdevīgi. Katru dienu piedāvājam zemākās cenas tūkstošiem preču, kā arī iepriecinām pircējus ar dažādām akcijām un atlaidēm.

  • Tas ir droši. Iepērcies pie mums bez raizēm, jo mēs aizsargājam Tavus personas datus.