Vīriešu apavi

Viens no galvenajiem vīrieša tēla elementiem ir apavi. Labi pieskaņoti vīriešu apavi simbolizē ne tikai perfektu gaumi, bet arī pašpārliecinātību. Liela nozīme ir arī kvalitātei, jo tikai tādā gadījumā Jums būs ērti un Jūs jutīsieties pārliecināti. Mūsdienās plaša krāsu, izmēru un materiālu izvēle ļauj izvēlēties vispiemērotāko modeli jebkurai dzīves situācijai. Katra vīrieša garderobē noteikti ir jābūt klasiskajām kurpēm, kuras var izmantot gan ikdienā birojā, gan svētkos. Rudenim un ziemai lieliski noderēs puszābaki un siltināti zābaki. Pavasarim un vasarai ir pieejama plaša izvēle brīvā laika un sporta apaviem, sandalēm. Ja plānojat doties uz pludmali, tad ir vērts izvēlēties iešļūcenes. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties kvalitatīvus un ērtus apavus!

Vīriešu apavi internetā

Vīriešu apavi stiprā dzimuma pārstāvjiem ļauj ne tikai pārliecināti doties izvirzīto mērķu virzienā – pareizi izraudzīti apavi sniedz iespēju būt pašiem un tai pat laikā atklāj konkrētas mūsu rakstura iezīmes. Tādēļ, ja jūs esat nolēmis atjaunot savus apavus un domājat, kādi firmas vīriešu apavi jums palīdzēs vislabāk atklāt jūsu raksturu – mūsu sortimentā ir pieejami zābaki un vīriešu sporta apavi.

Vīriešu zābaku veidi

Vieni no populārākajiem ir vīriešu zābaki brīvajam laikam – tādi apavi ir izturīgi, komfortabli un pietiekami skaisti, lai tos varētu valkāt darbā. Tiem, kas meklē komfortablākus risinājumus, ieteicami fizioloģiskie apavi – tādi brīvā laika zābaki ļauj vīriešiem pieveikt pat vislielākos attālumus, veicina pareizas stājas uzturēšanu un pat aktivizē muskuļus. Tātad, ja jums ir nepieciešami ļoti ērti vīriešu tūrisma zābaki, tie būs viens no labākajiem variantiem.

Nedaudz elegantāka un izsmalcinātāka stila cienītājiem īpaši patiks vīriešu klasiskie zābaki, kas ir lieliski piemēroti visdažādākajām situācijām. Šie ādas zābaki ir viegli apvienojami gan ar brīvā laika apģērbiem, gan ar klasisko stilu, tāpēc ikvienam vīrietim ieteicams būt šādam pārim. Par specifiskākiem uzskatāmi zābaciņi un gumijas zābaki vīriešiem – vienu no šiem pāriem mēs velkam aukstā laikā – bet otru izvēlamies mitrākam klimatam.

Kādā sezonā jūs tos nēsāsiet?

Izvēle būs atkarīga arī no tā, kādam gadalaikam jūs meklējat jaunus apavus. Pavasara vīriešu zābaki var būt plānāki, nav noteikti jābūt siltinātiem, turpretī vīriešu ziemas apavi ir siltāki. Šādos gadījumos daudzi izvēlas vīriešu zābakus ar vilnu – tādos apavos pat ļoti zemā temperatūrā jūs jutīsieties komfortabli.

Rudens zābakiem, ņemot vērā mūsu klimatu, ir jābūt izturīgiem pret mitrumu un biežiem nokrišņiem, tāpēc tādā gadījumā lieliski derēs ūdensnecaurlaidīgi vīriešu gumijas zābaki. Līdz ar vasaras atnākšanu var nedaudz atslābināties un ļaut kājām atpūsties – tādā gadījumā piemēroti būs elpojoši, vieglāki ādas vīriešu zābaki. Ja jums ir grūti izlemt – kādi ziemas vai vasaras vīriešu zābaki būs jums vislabākais variants, tad ir vērts iepazīties ar to aprakstiem, apskatiem un citu pircēju atsauksmēm – tādējādi jūs varēsiet izvēlēties jūsu prasībām atbilstošu pāri.

Moderni vīriešu zābaki: kādu stilu un krāsu izvēlēties?

Kad jūs esat iepazinies ar vissvarīgākajām zābaku īpašībām, ir pienācis laiks padomāt arī par stilu. Šai gadījumā viss būs atkarīgs no situācijas un jūsu imidža. Tātad, ja jūs augsti vērtējat klasiskos risinājumus, tad jums vajadzētu patikt elegantiem apaviem kāzām vai citām īpašām svinībām. Tomēr, ja jūs vēlaties izcelties no pūļa, tad šādos gadījumos var izvēlēties interesantākus apavus. Vīriešu apavi pie uzvalka var būt gaišākās krāsas vai interesantākas formas - neierobežojiet savu iztēli un nebaidieties eksperimentēt!

Tieši tāpat jāizvēlas vīriešu apavi pie džinsiem. Atkarībā no jūsu gaumes, tās var būt gan elegantas melnas kurpes, gan arī sportiska stila apavi. Nav svarīgi – kādas krāsas zābaki jums patīk vairāk (sarkanā, melnā vai citā krāsā) – galvenais, lai jūs šos apavus varētu saskaņot ar garderobi un justies stilīgi.

Izvēloties zābakus, svarīga ir arī cena, tomēr šai sakarā nav vērts uztraukties. Ja jums interesē kvalitatīvi, bet ne dārgi vīriešu zābaki, tad izdevīgi piedāvājumi ļaus jums ietaupīt papildu līdzekļus, bet iespēja tos iegādāties uz nomaksu, līzingā ļaus iepriekš saplānot savus izdevumus.

Vīriešu apavi internetā par zemākām cenām

Jums vajadzīgi lēti vīriešu apavi brūnā, baltā, zilā, sarkanā, melnā krāsā, bet varbūt jūs meklējat, kur elegantus ziemas, rudens vīriešu zābakus var iegadāties par zemākām cenām? Plašu to sortimentu var atrast internetveikalā 220.lv – tāpēc piedāvājam ienākt un iepazīties ar mūsu sortimentu. Šeit Timberland vīriešu zābaku cenas atbilst to kvalitātei, taču jūs atradīsiet daudz vairāk aktuālu piedāvājumu, kurus izmantojot, firmas ādas modernus vīriešu zābakus var iegādāties par zemākām cenām.

Parūpēties par savu stilu un ikdienas komfortu var jebkurā jums ērtā laikā, jo visus apavus var pasūtīt internetā ātri un viegli. Izvēlieties, kāds apavu pāris jums patīk visvairāk (iespējams, jūsu uzmanību piesaistīs vīriešu mokasīni, bet varbūt vajadzēs lielo izmēru vīriešu zābakus), un izvēlētās preces pēc iespējas ātrāk tiks piegādātas jūsu mājās. Pievērsiet uzmanību tam, ka rudens vīriešu zābaki vai citi pasūtītie apavi pēc jūsu vēlēšanās var tikt piegādāti uz kādu no mūsu preču izsniegšanas centriem, kas atrodas Rīgā.

Mūsu sortimentā jūs atradīsiet Wrangler, Walkmaxx, Ecco, Timberland, Adidas, Lacoste, Crocs, Nike, New Balance, Lucca, McKeylor vīriešu apavus un citu ražotāju piedāvātos zābakus ziemai, vasarai un visiem citiem gadalaikiem!