Zivīm

Preces zivīm

Zivju audzēšana neprasa lielas pūles, tāpēc šos dzīvniekus labprāt izvēlas pat tie, kam gandrīz nav laika dzīvnieku kopšanai. Skaists akvārijs un interesantas zivtiņas piešķir mājai vēl vairāk mājīguma, bet dažādās preces zivīm lielā mērā atvieglo šo dzīvnieku kopšanu. Tādu izstrādājumu izvēle ir diezgan plaša, tāpēc Jūs varēsiet izvēlēties, kas derēs tieši Jūsu gadījumā.

Zivju barība

Zivju barība ir viens no svarīgākajiem pirkumiem, ja nolemsiet iegādāties šos mājdzīvniekus. Sortimentā var atrast dažādus dekoratīvajām zivtiņām paredzēto barību veidus, kas var būt bagātināti ar dažādiem vitamīniem. Pārtika dos zivtiņām enerģiju, stiprinās viņu imunitāti, bet daži produkti palīdzēs padarīt spilgtāku viņu krāsu. Tāpēc, iepazīstoties tuvāk ar katra produkta aprakstu, Jūs varēsiet viegli izlemt, kas ir piemērots tieši Jūsu mājas mīluļiem.

Akvāriji un to aprīkojums

Akvāriji kļūst par zivtiņu mājām, tāpēc šī ierīce jāizvēlas īpaši atbildīgi. Viens no svarīgākajiem kritērijiem šai gadījumā ir akvārija izmērs, kas visbiežāk atkarīgs no pašas istabas lieluma un zivtiņu skaita. Ja vietas ir daudz, tad var padomāt arī par lielāku akvāriju ar aprīkojumu. Bet, ja Jūs plānojat audzēt tikai dažas dekoratīvās zivtiņas, tad Jums pietiks ar nelielu izliekta stikla  akvāriju – abi šie varianti rotās istabas interjeru un kvalitatīvi izpildīs savu pamatfunkciju.

Akvārija dekorācijas

Pēc tam, kad Jūs būsiet parūpējies par pašu akvāriju, var padomāt arī par dekorācijām tam – šie aksesuāri piešķir tam daudz vairāk mājīguma un ļaus zivtiņām justies kā īstā okeānā. Īpaši piemērotas dekorācijas ir lielākiem akvārijiem – tādā gadījumā Jums būs neierobežota brīvība dažādiem stilistiskiem risinājumiem. Tomēr, ja arī akvārijs ir neliels, ir vērts padomāt par dažiem rotaļīgiem elementiem.

Tiem, kam interesē zivtiņu barības vai citi šiem mājas mīluļiem paredzēti izstrādājumi, mēs piedāvājam ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties tuvāk ar mūsu sortimentu. Šeit preces zivīm pārdod par ļoti labām cenām. To visu var izdarīt, neizejot no mājas, jo preces zivīm var pasūtīt internetā – Jums tikai jāpasūta piemēroti izstrādājumi, bet mēs savukārt parūpēsimies par to, lai tie cik drīz vien iespējams tiktu piegādāti uz Jūsu norādīto adresi.