Skaļruņi

(780)

Mūzikas klausīšanās katram no mums nozīmē ko citu – vienam tā ļauj nomierināties, vai gūt enerģiju savukārt citam tā ir neatņemama ikdienas daļa, tādēļ iecienītākās dziesmas tiek atskaņotas visur – mašīnā, darbā, dušā un citur. Domājot par mūzikas baudīšanu, nedrīkst aizmirst par skaņas kvalitāti un skaļumu. Neatkarīgi, vai vēlies atskaņot mūziku mājās, pie datora, karaoke ballītē vai ārpus mājas, noderēt var kvalitatīvi skaļruņi.

Šobrīd īpaši iecienīti pircēju vidū ir Bluetooth skaļruņi, kas ļauj atskaņot mūziku arī tad, ja tuvumā nav strāvas padeves, jo ierīce darbojas ar lādējamu akumulatoru vai baterijām un pieslēdzas telefonam vai datoram, izmantojot Bluetooth savienojumu. Bezvadu skaļruņi atšķiras ne tikai pēc dizaina, bet arī barošanas tipa, pretestības, svara, korpusa materiāla, baterijas darbības laika un skaņas kvalitātes. Viens no populārākajiem modeļiem 220.lv ir kompaktais JBL skaļrunis, taču pie mums pieejami arī citu zīmolu portatīvie skaļruņi.

Plašā izvēlē pie mums vari aplūkot arī tā saucamās mūzikas tumbas un skaļruņu sistēmas ar sabvūferiem pieslēgšanai datoram un citām ierīcēm.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties bezvadu skaļruni?

Mūzikas klausīšanās daudziem no mums ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. To darām, braucot auto vai sabiedriskajā transportā, esot darbā vai mājās. Mūsdienās ir pieejami vairāki skaņu sistēmu veidi, tai skaitā bezvadu skaļruņi, kas augstā kvalitātē ļauj mums klausīties mūziku, neatkarīgi no tā, kur atrodamies. Par to, kā izvēlēties Jums piemērotākās bluetooth tumbiņas, lasiet turpinājumā!

Bezvadu sakaru tehnoloģija

Lai arī bezvadu skaļruņus mēdz dēvēt arī par bluetooth skaļruņiem, dažādiem to modeļiem izmanto atšķirīgas bezvadu sakaru tehnoloģijas:

 • Bluetooth – šobrīd visbiežāk izmantotais bezvadu savienojuma veids, kas ļauj klausīties mūziku, savienojot skaļruni ar telefonu, datoru vai citu ierīci, nelietojot vadus. Pastāv attāluma ierobežojums – vidēji ne vairāk par 10 metriem, kā arī starp abiem objektiem nevajadzētu būt šķēršļiem. Laba izvēle, ja mūziku klausīsieties sēžot pie jūras vai baudot pikniku dabā.
 • Wi-fi – otrs populārākais bezvadu sakaru veids. Tam ir lielāks iespējamais attālums starp ierīcēm – 30 līdz 50 metri, kā arī šķēršļi netraucē pārraidīt signālu. Laba izvēle, ja izmantosit bezvadu skaļruņus iekštelpās, piemēram, istabā vai birojā.
 • AirPlay – tehnoloģija, kuru izmanto Apple ierīcēm, piemēram, mūzikas atskaņošanai no iPhone un iPod.

Skaļruņu jauda

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ pircēji izvēlas bezvadu skaļruņus, ir to pārnēsājamība, tādēļ vairums šo ierīču ir kompaktas. Nelielā izmēra dēļ skaļruņiem ir salīdzinoši neliela izejas jauda – vidēji no 10 W līdz 20 W. Protams, ir pieejami arī atsevišķi modeļi, kuru jauda sasniedz pat 100 un vairāk vatus, taču jāņem vērā, ka to izmērs vairs nebūs kompakts, un šādu bezvadu skaļruni būs grūtāk pārnēsāt, jo tas, visticamāk, atgādinās ceļasomu. Savukārt mazākās jaudas modeļus var ērti ielikt somiņā vai pat kabatā. Ar 20 W jaudas bluetooth skaļruni pietiks dārza ballītes organizēšanai. 

Barošana

Bluetooth tumbiņas un cita bezvadu savienojuma tehnoloģiju skaļruņiem var būt dažādi barošanas (uzlādes) veidi:

 • USB savienojums - to izmantojot, skaļruņus parasti pievieno planšetdatoram, portatīvajam datoram vai viedtālrunim;
 • Akumulators – šis barošanas veids sniedz lielāku skaļruņu lietošanas brīvību, jo pēc tam, kad akumulators uzlādēts, ierīci var izmantot jebkurā vietā, taču, protams, līdz brīdim, kad tas atkal jālādē. Pieejami arī modeļi ar maināmām baterijām.
 • Pievienošana pie tīkla – skaļruņi, kas jāpievieno strāvai to lietošanas laikā, būs labs risinājums tad, ja nav nepieciešams pārvietoties prom vai tālu no telpām.

Akumulatora darbības laiks

Izvēloties bluetooth tumbiņas, kuras darbojas ar lādējamu akumulatoru, svarīgi ir noskaidrot, cik ilgi skaļruņus varēsi izmantot bez lādēšanas. Ja plāno bieži doties dabā un klausīties mūziku skaļrunī, lūkojies pēc modeļa, kura akumulatora darbības laiks ir pēc iespējas ilgāks, jo dažādiem modeļiem tas var atšķirties, sākot tikai no pāris stundām līdz pat 24 h. Atceries arī to, ka lielākas ietilpības akumulators arī nozīmē ilgāku tā uzlādi.

Savienojumi 

 • USB un micro USB – noteikti nepieciešams un noderīgs, lai ērti pieslēgtu skaļrunim dažādas datu pārraides ierīces. Micro USB savienojums mēdz būt iestrādāts arī tādiem skaļruņiem, kuriem var pieslēgt telefonu, lai to uzlādētu;
 • SD vai microSD kartes pieslēgvieta – šis slots noder, lai mūziku atskaņotu uzreiz no atmiņas kartes, pievienojot to skaļrunim;
 • 3,5 mm pieslēgvieta – standarta audio pieslēgvieta, caur kuru pievieno austiņas, mikrofonu un citas ierīces. 

Ir modeļi, kuriem pieejami arī citi savienojumi, tāpēc rūpīgi izlasiet preces aprakstu un izvērtējiet, vai tie Jums ir nepieciešami.

Korpuss

Viens no svarīgiem aspektiem, izvēloties bezvadu skaļruni, ir tā mitrumizturība. Ja bluetooth tumbiņas plānots izmantot ārā, piemēram, pludmalē, pie baseina un citur, pastāv risks to apliet vai apšļakstīt. Lai neriskētu ar ierīces sabojāšanu, gudri ir iegādāties skaļruni, kura korpuss izgatavots no mitrumizturīga materiāla, un tas nelaiž cauri ūdeni, neļaujot tam piekļūt svarīgām sistēmas sastāvdaļām.

Dizains

Interneta veikalā 220.lv pieejami dažādu dizainu bezvadu skaļruņi. Neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu gaume, noteikti atradīsiet tādu modeli, kas Jums patiks. Skaļruņiem ir dažādas formas (cilindra, taisnstūrveida, apaļa, ovāla un citas), kā arī atšķirīgas krāsas, sākot ar baltu un melnu, beidzot ar tirkīzzilu, oranžu, sarkanu un citām.

Papildu funkcijas

Ražotāji mūsdienās domā, kā uzlabot bezvadu skaļruņu lietošanas pieredzi, papildinot tos ar dažādām funkcijām, piemēram:

  • Iebūvētu atmiņu – ļauj augšupielādēt audio failus skaļrunī un klausīties tos jebkurā brīdī, nepieslēdzot nevienu ierīci;
  • Pulti – ļauj pārslēgt dziesmas un veikt citas darbības no attāluma;
  • FM radio – ļauj ne tikai atskaņot mūziku no ierīcēm, bet arī klausīties radio;
  • Mikrofonu – izmanto skaļruni, lai runātu pa telefonu, kad ar to izveidots savienojums;
  • Ekrānu – piedāvā aplūkot audio failu datus, funkcijas un citu informāciju.

Zīmols

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties dažādu zīmolu bezvadu skaļruņus, tai skaitā, Acme, AEG, Apple, Blaupunkt, Camry, Dell, Esperanza, Huawei, JBL, Kenwood un citiem. Mūsu pircēju iecienītākie ir: JBL, Overmax, Blow un Sencor modeļi.

Cena

220.lv pieejami bezvadu skaļruņi par pievilcīgām cenām. Šeit sev piemērotu modeli atradīs gan tie, kuriem interesē budžeta varianti, gan tie, kas gatavi ieguldīt vairāk, lai iegādātos skaļruni, kas kalpos ilgi un būs kvalitatīvs.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Izmēģiniet iepirkšanos interneta veikalā 220.lv, jo:

 • Tas ir droši. Mēs rūpējamies par Jūsu datu aizsardzību.
 • Tas ir izdevīgi. Iegādājieties preces mūsu interneta veikalā, un mēs tās piegādāsim Jums izdevīgā veidā. Piedāvājam arī preču saņemšanu bez maksas mūsu veikalos Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a un Daugavgrīvas ielā 114.
 • Tas ir ērti. Iepērcieties jebkurā laikā un vietā, izmantojot mājaslapu vai mobilo aplikāciju. Ja rodas jautājumi, visu diennakti varat izmantot 220.lv klientu apkalpošanas centra tālruni +371 25220220.

Kādi skaļruņi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie skaļruņi

Visaugstāk novērtētie skaļruņi